Jump to content

wszystko ginie

Forumowicze
 • Content Count

  770
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Google się dowiedziało o QlWebach?!
 1. Odpowiedź na wszystkie tego typu pytania brzmi: Drupal.
 2. Nic się nie poprawiło, ale możliwe, że to kwestia czcionki. Mam zainstalowane windowsiane, ale możliwe że nie wszystkie.
 3. Pod Firefoksem rozjeżdża się górne menu. Hasło "to moja..." jest za długie i z tego powodu linki są za nisko.
 4. Spróbuj na Drupalu + moduł CCK i Views.
 5. Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/czyndobr/public_html/waliduj.pl/functions.php on line 234
 6. Już widzę filmiki z wrzuty na stronie prezydenta RP
 7. Przed indeksacją proponowałbym jednak załatwić ten hosting z mod_rewrite - lepiej, żeby linki od razu były przyjazne.
 8. Nie jest. Zbitki słów kluczowych w tagach już dawno nie są.
 9. Kup domenę, choćby najtańszą regionalną, kup hosting. Zrób przekierowanie 301 ze starej domeny na nową. Własna domena jest absolutnie najważniejsza! Wbrew pozorom, dopiero po załapaniu przez Google przekierowania będziesz właścicielem strony...
 10. Jeszcze linkowanie wewnętrzne dodałbym.
 11. Dzieje się tak, ponieważ masz zbyt krótkie description (i do tego nie występuje w nim to słowo, na którym ci zależy). Wpisz dłuższe a powinno się pojawić zamiast tego co jest. Myślę także, że za jakiś czas google "samo" się zorientuje, że coś jest nie tak i wybierze inny fragment strony na opis (ale to tylko jeśli nie rozwiniesz description).
 12. Mam podobne zdanie na ten temat. Najbezpieczniej będzie, jeśli zróżnicujesz - część z treści, część z menu, część ze strony głównej, część ze wszystkich podstron i tak dalej. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na różnicowanie - linkuj z treści.
 13. Raczej nie. Co prawda ostatnio mówiono o tym, że na pewnych hostingach strony indeksują się gorzej - więc lepiej będzie jeśli zmienisz ip na własne a nie współdzielone.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy