Jump to content

lukaszz

Forumowicze
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kupujauta.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Wpisz w Google "katalog stron" i zacznij stopniowo, regularnie dodawać wpisy.
 2. Z podlinkowaniem tapety na pulpit z tym się zgodzę, dlaczego nie miałbym tam umieścić mojego linka. Gdyby mi tak bardzo nie zależało na katalogu, nie ingerował bym nawet w zmianę grafiki i parę innych rzeczy.
 3. Już usunięte, ten ktoś pewnie chciał mi pokazać, że jednak warto włączyć moderacje katalogu.
 4. Taka mała prowokacja Dlaczego uważasz, że mój katalog stron jest skazany na porażkę ? Nie chce mi się sprawdzać każdej nowo dodanej strony, wolę raz w miesiącu poprzeglądać katalog i pousuwać jakieś zbędne kategorie i wpisy.
 5. Witam, zapraszam do wpisywania się. www.seo-katalog-stron.com.pl Katalog na skrypcie qlWeb: zmiana grafiki, nie moderowany, mod_rewrite, link tytułu w szczegółach, link na stronie głównej w ostatnio dodanych prowadzi do szczegółów, zwiększony limit znaków dla opisu oraz dla słów kluczowych, wiadomości RSS w szczegółach.
 6. Mam inny katalog na tym skrypcie od kilku lat i jakoś daje rade, może nie zawsze uda się usunąć syf co miesiąc ale zawsze jest posprzątane.
 7. Nie zajmuje się pozycjonowaniem, aby wystawiać setki katalogów, itp. Stawiając jakiś katalog, robię to wyłącznie dla zabawy, a umieszczam w tym dziale link do katalogu wyłącznie dla wpisów do niego. Choć nie ukrywam negatywne komentarze mile widziane
 8. Nie jest taki zły, nie przesadzaj.
 9. Nie chce mi się moderować, wole raz w miesiącu posprzątać. Jego prostota, chciałem też przypomnieć że takie katalogi kilka lat temu powstawały bardzo często i wtedy były bardzo SEO.
 10. Witam, zapraszam do wpisywania się. www.katalog-elvis.pl Katalog na skrypcie qlWeb: zmiana grafiki, nie moderowany, mod_rewrite, link tytułu w szczegółach, link na stronie głównej w ostatnio dodanych prowadzi do szczegółów, zwiększony limit znaków dla opisu oraz dla słów kluczowych, wiadomości RSS w szczegółach.
 11. Faktycznie jest trochę ciapowaty, niezaindeksowany ponieważ powstał wczoraj.
 12. Witam Wie ktoś, w jakim pliku można zwiększyć ilość wyświetlanych znaków opisu i słów kluczowych w katalogu qlWeb v2.9.0 ? Znalazłem to w kliku plikach: dodaj.php pm_edit.php pm_ok.php pm_ok_t.php ... zmieniłem na 5000 znaków ale dalej ucina.
 13. Witam, zapraszam do wpisywania się. www.ciapki.pl Katalog na skrypcie qlWeb: zmiana grafiki, nie moderowany, mod_rewrite, link tytułu w szczegółach, link na stronie głównej w ostatnio dodanych prowadzi do szczegółów, zwiększony limit dla opisu do 50000 znaków oraz dla słów kluczowych do 5000 znaków, wiadomości RSS w szczegółach.
 14. Witam, zapraszam do wpisywania się. www.elvis.info.pl Katalog na skrypcie qlWeb: zmiana grafiki, mod_rewrite, link tytułu w szczegółach, link na stronie głównej w ostatnio dodanych prowadzi do szczegółów, zwiększony limit dla opisu do 50000 znaków oraz dla słów kluczowych do 5000 znaków, wiadomości RSS w szczegółach.
 15. Witam, zapraszam do wpisywania się. www.katalogwww.org Katalog na skrypcie qlWeb: zmiana grafiki, mod_rewrite, link tytułu w szczegółach, link na stronie głównej w ostatnio dodanych prowadzi do szczegółów, zwiększony limit dla opisu do 50000 znaków oraz dla słów kluczowych do 5000 znaków, wiadomości RSS w szczegółach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy