Jump to content

jasina

Forumowicze
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Witam, W DFP w zakładce "Wykaz reklam" można zarządzać "Jednostkami reklamowymi" i "Miejscami docelowymi". Nie za bardzo rozumiem różnicę między tymi dwoma obiektami, która jest wyjaśniona w pomocy DFP. Powiedzmy, że ustawię takie miejsca docelowe: - Wszystkie strony - banner top - Forum - banner top - Dział download - banner top (nie wiem czy do tego w ogóle służą miejsca docelowe - tak mi się przynajmniej wydaje) Jak teraz do takich miejsc docelowych ustawić "Jednostki reklamowe"? Rozumem, że chodzi o to aby miejsca docelowe uogólniały jednostki reklamowe, czyli np. żeby jednostka reklamowa mogła należeć do wielu miejsc docelowych jednocześnie, żeby w miejscu docelowym mogły być reklamy o róznych wielkościach itp. (czy tak?) Wobec tego czy utworzenie przykładowo takich jednostek: - Forum - banner top - 468x60 - Forum - banner top - 728x90 i dodanie ich do 2 miejsc docelowych ("Wszystkie strony - banner top" oraz "Forum - banner top") jest tym o co chodzi w jednostkach reklamowych? Bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości i wyjaśnienie jak zarządzać jednostkami reklamowymi i miejscami docelowymi.
 2. Przedmiotem aukcji są w domeny: istat.pl oraz estatystyki.pl Domeny zarejestrowane są w nazwa.pl * istat.pl - opłacona do 2009-04-25 * estatystyki.pl - opłacona do 2008-12-23 Na chwilę obecną domeny nie posiadają żadnego ruchu. Domena estatystyki.pl istnieje od 2004.12.23 20:20:55. Przez 2 lata pod adresem estatystyki.pl funkcjonował system darmowych statystyk - http://web.archive.org/web/*/www.estatystyki.pl . Domena istat.pl istnieje od 2006.04.25 14:30:05. Wystawiamy FV. "Programa" Wojciech Radomski ul.Ostródzka 31 60-461 Poznań NIP: 7811769301 Aukcja Allegro: http://allegro.pl/item398410397_2_domeny_i...tystyki_pl.html Kontakt: redakcja@tutoriale.pl (proszę nie pisać "Za ile sprzedasz od ręki?" jak już to konkretna propozycja) Do moderatorów: Jeżeli nadal coś jest nie tak w ogłoszeniu to proszę o PW - wszystko z regulaminu uwzględniłem (mam nadzieję)
 3. 5il3nt - link już działa
 4. vhs, rubisz - co do zaliczek no zależy to od konkretnego Urzędu Skarbowego, wyżej zamieściłem swoją interpretację, z której wynika, że zaliczek się NIE wpłaca.
 5. Kwiatu chodzi o PIT-37 jak w postanowieniu z US - sorry za błąd wyżej. andycode - nie płacisz podatku ale PIT musisz zlożyć.
 6. Tomahawk - właśnie jeszcze do końca nie wiem czy na przelewie do US mam wysłać: a) kwotę 0.19 * X i czekać aż US odeśle mi 586,85 PLN b ) czy moze wysłąć 0.19 * X - 586,85 PLN i nie czekać na zwrot Po sesji zadzwonię albo przejdę się do US i napiszę tutaj co z tego wyszło. lj2m - jak nie jesteś pełnoletni to nie wiem czy możesz mieć NIP (może ktoś ci tu na to pytanie odpowie) albo po prostu idź do Urzędu Skarbowego w swojej dzielnicy/mieście i sie dowiedz czy możesz - a jak mozesz to na miejscu wypełniasz odpowiedni druczek dajesz go 'miłej' Pani i NIP przyślą Ci do domu.
 7. Kontynuując ten jakże interesujący temat Ja dostałem coś takiego (w zeszłym roku): Postanowienie US - gif Zgodnie z tym co jest napisane w tym "postanowieniu" przez cały 2007 rok nie płaciłem zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych. Teraz zrobię tak: - wejdę na moje konto bankowe, poszukam wszystkich przelewów od Google, podliczę kwoty na tych przelewach - i powiedzmy, że wyjdzie mi kwota X - następnie pójdę na pocztę i wypełnię druczek podatkowy wpisując w pole 11. okres (rok, typ okresu, nr okresu) - 07R co moim zdaniem będzie oznaczało, że dokonuję 1 całościowej zaliczki - zapłaty podatku za cały rok 2007. Na przelewie wpiszę oczywiście kwotę 0,19*X. - na końcu wypełnię formularz PIT-37 gdzie wpiszę kwotę przychodu X, kwotę zaliczek (dokładnie 1 zaliczki) czyli 0,19*X oraz to ile US ma mi oddać czyli 0,19*X-586,85 (586,85 to oczywiście kwota wolna) Mam nadzieję, że to co wyżej napisałem jest poprawnym działaniem w świetle interpretacji US, którą załączyłem wyżej. Może to wyjaśnienie się komuś przyda - o ile jest poprawne A no tak zapomniałem: jestem studentem, nie pracuję, nie mam działalności gospodarczej.
 8. Witam serdecznie, Do sprzedania mam domenę www.estatystyki.pl - jeszcze około 1,5 miesiąca temu był tam system darmowych statystyk. Skrypt zliczający jest nadal umieszczony na wielu stronach i od 1 do 16 września uruchomiony był aż 417 tyś razy. Więcej informacji:www.estatystyki.pl Masz pytanie? Napisz maila na adres jasina@jasina.info Czekam na konkretne propozycje cenowe. Jeśli przez najbliższy tydzień nie uzyskam zadowalającej mnie oferty wystawię domenę na allegro. Będzie ona dostępna tutaj: http://allegro.pl/my_page.php?uid=2930585
 9. Po prostu wpisz kwotę jaką zarobiłeś w całym roku 2007 do PITU, który będziesz wypełniał za ten rok - będziesz go wypełniał na początku przyszłego roku.
 10. Wiele już o tym było ale dla pewności postanowiłem zapytać. Czy może być tak: A to wszystko ma być w DIVie ze stylem "float:left" czyli będzie oblane tekstem z prawej strony. Czy tak może być? Są ramki jest odstęp więc wydaje mi się ze tak. Co o tym sądzicie?
 11. izygor jest napisane że płacą za czynność Purchase/Sale czyli za sprzedaż... poniżej jest dokładniej napisane, że płacą jeśli user coś zamówi.
 12. Co jest sprzeczne? Z tego co napisał Stwor wszystko jest ok czyli moge wyswietlic 3xzwykłe reklamy i 3xskierowania...
 13. Nie do końca rozumiem... Czy to oznacza, że mogę mieć na stronie: -wyszukiwarkę -3 reklamy adsense (zwykłe) -3 reklamy - skierowania Czyli np na jendje podstornie bede miał prostokąd 300x250 ze zwykłymi reklamami oraz 300x250 ze skierowaniami?
 14. U mnie taki komunikat właśnie się pojawił. Od długiego już czasu otrzymywałem płatności na 1 konto bankowe. W Adsense mam dodane 3 konta bankowe (1 z nich jest niezweryfikowane) i prawdopodobnie to jedno nieaktywowane konto bankowe powoduje wystąpienie tego błędu. Co do tego, że 25 daleko to u mnie jest trochę inna sytuacja, ponieważ dostałem 2 dni temu maila od zespołu Adsense, że z powodu 'błędu technicznego' nastąpiło opóźnienie z dokonaniem płatności za miesiąc maj. Napisałem już do Google, żeby usunęli mi to 1 niezweryfikowane konto (bo nie mam możliwości aktywacji) i zobaczymy co odpiszą... Mam nadzieję, że ten błąd nie przesunie mi ponownie płatnośći. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy