Jump to content

bercik97

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Domyślnym językiem jest język Polski. Kiedy użytkownik zmieni język na inny niż ukraiński lub gruziński, to skrypt JS tłumaczy stronę na wybrany język np. norweski ale adres URL jest ten sam (wybrany język zapisuje w localstorage i z niego pobiera jaki ma być język). Jeżeli uzytkownik wybierze ukraiński badź gruziński, wtedy w URL jest givejob/UA, givejob/GE. Zależy mi na wypozycjonowaniu strony givejob.pl, oraz podstron givejob.pl/UA i givejob.pl/GE. Jeżeli chodzi o klauzule to wszystko zawarte jest w regulaminie oraz polityce prywatności strony.
  2. givejob.pl Stoi od jakiegos miesiące, ale dopiero dziś wszystko dogralem jezeli chodzi o programowanie i chce ja wypozycjonowac.
  3. Dzień dobry, Mam kilka pytań odnośnie pozycjonowania strony: 1. Ustawiłem meta tagi i w przeglądarce google gdy wpisuję stronę nie wyświetla mi tagu description. Jak taki efekt uzyskać? 2. Gdy wpisuję w przeglądarkę google "pasja informatyki" wyświetla mi się główna strona, oraz pod nią mniejsza czcionką jej podstrony. Jak takie coś uzyskać? 3. Jak wypozycjonować stronę na pierwsze miejsce? Gdy wpisuję nazwę mojej strony, to wyświetlają się dane firmy, krs, nip etc. zamiast mojej strony głównej.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy