Jump to content

sofia

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sofia last won the day on June 27

sofia had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral
 1. Joanna53, to pytanie było skierowane do inverts. Zapomniałaś się przelogować czy po prostu lubisz się wtrącać? Nie, nie próbuję Cię ośmieszyć, pytam z ciekawości.
 2. Więc jeśli ktoś Ci powie, że był na wakacjach w Grecji, a po jakimś czasie stwierdzi, że nigdy w niej nie był, to nie przypomnisz mu poprzedniej wypowiedzi? A jeśli przypomnisz, to będzie znaczyć, że wykazujesz zachowanie przemocowe? A jeśli tak bardzo interesujesz się psychologią, to zdiagnozuj Gochę. Jak nazwiesz fakt, że oburza się na stwierdzenie Herkulesa na temat jej stanu trzeźwości, a sama twierdzi, że się naćpał. To jest w porządku? I zupełnie nie rozumiesz moich intencji. Nie dążę do przewagi emocjonalnej, chcę wiedzieć, czy zlecała te teksty, czy nie. Bo raz mówi tak, raz inaczej.
 3. Zwrócenie komuś uwagi na nieścisłość wypowiedzi nie jest próbą zdyskredytowania, tylko próbą ustalenia prawdziwej wersji. A pisanie na TB nie czyni nas koleżankami.
 4. Jaki hejt? Gocha twierdzi, że nigdy nie zlecała tekstów, to jej przypomniałam co sama pisała. Co z tego że to był post sprzed roku? Zlecała a teraz się wypiera. A sytuację dobrze znam bo forum czytam od lat, więc nie "popisuję się" tylko przedstawiam fakty.
 5. No i jak zwykle potrzeby klienta ważniejsze niż potrzeby autora. Stawki i tak wołają o pomstę do nieba a jeszcze zmalały o te 8%.
 6. Też straciłam chęć do szybkiego pisania i wysyłam teksty później, przez co klienci dłużej czekają. Te bonusy to niby tylko groszowe sprawy, ale jednak były bardzo motywujące.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy