Jump to content

BatogoSpot

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

28 profile views
 1. Zmieniam nieco strategię, widzę, że można dużo mniejszym nakładem czasu, energii i środków wejść we współpracę z firmami, które oferują budowę zaplecza na domenach expired platform blogowych z TF nawet w okolicach 20. Czy waszym zdaniem warto zainwestować w tego typu zaplecze, treści preclowe?
 2. Dziękuję za porady. Czyli podsumowując: 1. Najpierw dobre linki z urozmaiconych witryn i próba ze średnio trudnymi słowami kluczowymi 2. Rozumiem że te linki np. można pozyskać przez linhouse lub inny podobny + katalogi (czy podzielicie się linkiem w jakich proporcjach linkować do strony głównej z follow, no follow, ktoś podrzuci dobry artykuł?) 2. Gdy osiągniemy sufit na średnie słowa można się zastanowić nad własnym zapleczem Pomysł na zaplecze przyszedł nam do głowy bo mamy dużo pomysłów na fajne artykuły w naszych branżach, które faktycznie ktoś mógłby chcieć przeczytać. Nie chcieliśmy tych artykułów publikować na obcych witrynach, bo naszym zdaniem będą miały zbyt dużą wartość. Mój pracownik ma teraz wolne przebiegi czasowe i mógłby pisać 1,2 dobre artykuły dziennie.
 3. Czyli rozumiem, że na poziomie ogólnym ta koncepcja nie jest prawidłowa i powinniśmy zmienić priorytety. 1. Czy wynika to głównie z faktu, że te witryny na wordpress nie są zoptymalizowane (nie mają wyglądu, logotypów)? 2. Wychodziliśmy z założenia, że warto tworzyć wartościowe artykuły, tak aby w przyszłości miały odwiedziny. Niestety nie mamy wiedzy, czy to w może mocno wpływać na pozycję witryny? Wydawało nam się, że SI Googla w dzisiejszych czasach na podstawie ilości odwiedzin rozpoznaje wartościowe artykuły. No ale tak jak pisałem brakuje nam know-how. Mamy na prawdę dużą wiedzę w tych tematach i możemy pisać, jak to wykorzystać? Czy jednak nie warto? 3. Czy problemem jest czas, który trzeba włożyć na pozycjonowanie tych domen zapleczowych, rozumiem, że to będzie trwało miesiące? 4. Czy ktoś nam na tym forum sprzeda taką strategię (lub pomoże) skąd linkować i w jaki sposób (+ ewentualnie linkowanie zaplecza zakładając, że jednak przy nim pozostajemy, jeżeli jednak warto?) 5. Poczekam z dodaniem ogłoszenia jak będziemy wiedzieć co potrzebujemy, w tej chwili widzę, że jednak trochę szukamy po omacku i trzeba się do tego przyznać.
 4. Naszym celem jest wypozycjonowanie dwóch witryn z kategorii: apartamenty na wynajem wrocław (i podobne) generowanie leadów W tym celu postanowiliśmy zainwestować w zaplecze. Udało się przejąć kilka domen i postawić na nich podstawową wersję wordpressa (wszystko jest na jednym podstawowym hostingu w aftermarket). Witryny nie są zoptymalizowane. Potrzebujemy planu i wskazówek jak dalej rozwijać zaplecze. Jesteśmy gotowi zapłacić za wiedzę jak robić to efektywnie, licząc przy tym nakłady inwestycyjne (czas i środki) do efektu. Zaplecze chcemy opierać na wartościowych artykułach. Przykład strony zapleczowej: https://www.apartamenty-kluczowe.pl/2020/04/27/na-co-szczegolnie-uwazac-wynajmujac-apartament-we-wroclawiu/ W dużym skrócie chcemy znaleźć odpowiedź na pytanie: Czy odpowiednie budowanie zaplecza opartego np. na 20 domenach doprowadzi nas do celu jakim jest zdobycie wysokich pozycji na frazy wynajem apartamentów i generowanie leadów. W jaki inny sposób możemy później wykorzystywać zaplecze, aby na nim zarabiać, albo pokrywać koszty jego utrzymania; Jeżeli strategia jest słuszna to: Chętnie kupimy bazę danych gdzie możemy umieszczać wartościowe backlinki to pozycjonowania naszego zaplecza; Zainwestujemy w optymalizację naszych witryn zapleczowych na wordpress i innym; Z czasem wymienimy się linkami;
 5. Cześć, Jesteśmy na etapie tworzenia najbardziej podstawowego zaplecza, które z czasem będzie służyło naszym witrynom biznesowym. Chcemy się pozycjonować na frazy: apartamenty na wynajem wrocław generowanie leadów Zapraszam chętnych do współpracy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy