Jump to content

esikkk

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

54 profile views
 1. @s_matysik @Pomyslowy Dodałem stronę do GSC, nie ma żadnych działań ręcznych. Co ciekawe - wchodząc w zakładkę: https://prnt.sc/s98yze - pod zasłoniętym polem widzę kwrdy, pod które się chce pozycjonować. Więc - sam nie mogę wyszukać w google strony przez keyword pod który chce sie pozycjnoować ale GSC mi pokazuje, że w ciągu ostatnich 24h strona była pod niego widoczna i to w top 13-10.
 2. @Pomyslowy wrzuciłem frazę w google - sprawdziłem ile jest postawionych stron pod optymalizacje - jedna. Reszta to youtube/pintrest/quora itp. Co więcej - jedna strona, która jest wypozycjonowana pod ten keyword, jest TOP1 - ma zerwane obrazy na stronie, linki CPA nie działają co sugeruje, że nit się tym nie zajmuje. https://prnt.sc/s6rkqi
 3. Linki - premium sites z rankera. Tak to wygląda: https://prnt.sc/s6pjdg (2 dni) Poza tym sprawdziłem linki top konkurenta i pozyskałem, które mogłem(głównie nofollow i profile).
 4. @s_matysik domenę zakupiłem ok 2 tyg temu, miała już trochę linków. Następnie dodałem content, jednak po tygodniu sytuacja wyglada tak jak opisana powyżej. Dokładnie tak jest jak opisałeś. Może kwestią sporną byłoby czy historyczne linki są mocne - to ściśle powiązane, branżowe linki. Optymalizacja natomiast - zrobiona 90% tak samo jak na top1 stronie(nikt więcej się nie pozycjonuje pod frazę)
 5. Wykupiłem domenę, wrzuciłem na nią wcześniej przygotowaną stronę. Po około tygodniu po wpisaniu keywordów pod które się pozycjonuję wciąż nie widzę ich w google - działać dalej, tzn zaczynać linkowanie? Dodam tylko, że strona ma troche BL więc na logikę chyba powinno już zaindexować.
 6. Cześć, mam dość dziwną(może tylko dla mnie) sytuację z SERP-ami. Postawiłem stronę, pod prostego kworda ze słabą konkurencją. "Opublikowałem" - jak strona została zaindeksowana wskoczyła na jakieś top40, następnie dodałem trochę linków, po kilku dniach strona wgl zniknęła z wyszukiwań pod dane kwordy. Pomyślałem, że to filtr, postanowiłem odczekać 2/3 dni zobaczyć co się stanie. Sprawdzam SERP-y - strony wciąż nie ma pod żaden KW...ale sprawdzając KW-ordy w Ahrefsie widzę, że strona była na top13 "8 hours ago". Co może być tego przyczyną i co powinienem zrobić?
 7. Cześć, mam podstawione kilka stron - wykonałem optymalizację, pierwsze linkowania. Strony idą do góry w SERP-ach, pytanie - co dalej? Jak je linkować? Wiem, że nie ma żadnej uniwersalnej wartości/procenta tyllko jak to powinno się odbywać? Kontynuuacja pytania jest - od jakiej ilości(teoretycznie) bezpiecznie jest zacząć linkowanie ? Załóżmy takiej 5 letniej, przechwyconej domeny z obecną ilościa 400 BL z 100 domen.
 8. Cześć, mam problem polegający na braku indeksacji przez wyszukiwarke danych keywordów pod, które postawiłem stronę, nie pojawia się w ogóle w google pod dany keyword. Nie wiem czy ma to znaczenie ale grafiki pod frazę google wyszkuje. Dla przykładu - wpisze "rower" to mojej strony nie ma, wpisze w to w grafikę to widze obrazki ze swojej strony. Strona jest widoczna w google pod namiast jakimiś randomowymi kwordami(użytymi 1/2 w tekście przy wpisie na blogu, który swoją drogą też miał być zoptymalizowany pod daną frazę a tak też się nie stało). Strona postawiona jakoś miesiąc temu(w tym czasie dwie z tej samej branży, o podobnej konkurencji wybiłem do top3 więc wydaje mi się, że tym razem jest po prostu coś nie tak). Nie wiem też czy procenty WebsiteAuditora, oceniające optymalizację strony pod dany kw mają znaczenie ale załączam takowy pogląd. https://prnt.sc/rwi7gk
 9. @MaxPan @okazwłoka dzięki również za odp sprawdziło się dość szybko jeszcze pytanie - jeśli ktoś ma zablokowane softy to jest możliwość, że jakiś program będzie pokazywał wybrane BL czy to zawsze brak jakichkokwiek danych?
 10. @czechowsky tę opcję wziąłem pod uwagę jednakże szukam jakiegoś mniej czasochłonnego wyjścia(o ile takowe istnieje).
 11. Witam, poszukuję odpowiedzi na pytanie - Jak sprawdzić backlinki do danej domeny w momencie, którym właściciel zablokował podstawowe softy?
 12. Cześć. Wraz z wydelegowaniem DNS do CloudFlare każda z moich stron spowalnia - początkowo sądziłem, że to kwestia po prostu zbyt ciężkiej strony, jednak po utworzeniu strony na lekkim motywie(WP), z minimalną ilością treści(3 skompresowanymi zdjęciami) problem pozostaje. Nie zmieniam nic w ustawieniach CF - dzieje się tak po samym podłączeniu. Niby page speed inigits wskazuje na 68/100, niby wyższy od konkurencji jednak na prosty rozum, testując strony z konkurencji - moja ładuje się po prostu znaczenie dłużej - chodzi tu o pierwsze wyrenderowanie treści. Macie pomysł jak mógłbym to poprawić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy