Jump to content

Robertt9

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. @killerbees1982 w początkowej fazie lubię się uczyć w sposób uporządkowany. Na tą chwilę nie umiem rozróżnić jaka wiedzą jest potrzebna na początek a jaka uzupełnieniem, dlatego potrzebuję jakiś kurs aby ktoś mnie przeprowadził przez podstawowe etapy i zarys. Na tym forum jest dużo informacji ale nie jestem w stanie zrobić selekcji, tak jak bym czytał książkę na przypadkowo otwierających się stronach.
  2. Jestem w trakcie budowy strony internetowej. Jednak moim głównym celem jest nauka SEO. Czy mógł by mi ktoś polecić dobry i aktualny kurs najlepiej w formie wideo w języku polskim lub jakiś kompleksowy poradnik od A do z podstaw które muszę się nauczyć aby zacząć zabawę z pozycjonowaniem. Dobrze by było aby zacząć od darmowych materiałów ale jestem w stanie też zapłacić za jakiś wartościowy kurs dla poczatkujacych. Dużo kursów jest na udemy i kwota też są atrakcyjne ale może ktoś coś dobrego z tego portalu polecić?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy