Jump to content

Beznerki

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Oczywiście chcę pozyskać podstawową wiedzę, będę zlecał te kwestie do specjalistów, natomiast pasuję weryfikować wykonane prace oraz wiedzieć na co zwracać takim osobą uwagę.
 2. Na coś jeszcze szczególnie musimy zwrócić uwagę?
 3. Dzięki wszystkim za porady. Idę w stronę postawienia prostej stronki informacyjnej na Wordpressie (oczywiście na zlecenie). Na co mam zwrócić uwagę od samego początku, aby nie popełnić jakiś kluczowych błędów, które później mogą negatywnie skutkować? Będzie to strona mojej firmy, więc muszę zrobić to dobrze od samego początku.
 4. Zatrudnienie się w agencji ani studia nie wchodzą w grę. Chcę wystartować z własnym e-commerce i w tym kierunku potrzebuję zdobyć kilku informacji.
 5. Cześć, Jako że stawiam pierwsze kroki i chciałbym zgłębić wiedzę w e-marketingu, trafiłem w empiku na kilka magazynów. Tytułami które zainteresowały mnie były Sprawny marketing, Marketer+ oraz I love marketing. Czy uważacie, że prenumerata jednej z tych pozycji będzie odpowiednim kierunkiem dla początkującego marketera? Któraś z tych pozycji będzie najbardziej przez Was polecana? Z góry dzięki za podpowiedzi.
 6. Zdaję sobie sprawę i samodzielnie nie będę podejmował się kreowaniu kampanii GA. Mimo wszystko chcę zdobywać brakującą wiedzę. Dzięki za pomoc @Maksiulek !
 7. Między innymi. Maksiulek, jeżeli masz jakieś wartościowe źródła, które mogą mi pomóc, będę bardzo wdzięczny. Innych również proszę o pomoc.
 8. Zanim porozmawiam z Agencją wolałbym wiedzieć o czym rozmawiać i jak to się odzywa. Gdzie mógłbym zdobyć szersze informacje na ten temat?
 9. A gdzie mógłbym o tym poczytać w jaki sposób się to odbywa w kontekście Google Ads? Może mogłaby to zrobić za mnie jakaś agencja za wykorzystaniem moich danych? Dzięki za link!
 10. Jestem początkujący i niedoświadczony jeżeli chodzi o tworzenie reklam dlatego będę bardzo wdzięczny za pomoc. Posiadam swój e-commerce. W crm-ie posiadam adresy mailowe oraz dane na temat użytkowników, którzy odwiedzają mój e-sklep. Czy w mogę na podstawie tych danych, tworzyć AdWordsy lub grupy odbiorców reklamy na facebooku? Będę wdzięczny za pomoc lub wskazówki do tematu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy