Jump to content

grubapanda

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Witam, Taki przypadek, ogłoszenia lądują na różne portale za pomocą oprogramowania OLX, Gumtree itd. ale są też na naszej stronie i wszędzie mają taki sam opis. Pytanie czy jeśli takie ogłoszenia pojawia się też na naszej stronie WWW, to czy dać na podstrony takich ofert z ogłoszeniami NOINDEX, żeby Google nie uznał tego w jakiś sposób za duplikat z innych stron? (Opcja żeby zmienić te opisy żeby były nieco inne na naszej stronie odpada)
  2. Dzięki za odpowiedź Większość w TOP to strony główne, spróbuję w ten sposób. Jak najlepiej wykonać takie przejście? Lepiej będzie wziąć Title z tej podstrony na główną oraz zmiana go na tej podstronie, żeby nie były takie same nie było kanibalizacji, czy zostawić tamtą podstronę jak jest i sprawdzić?
  3. Witam serdecznie, Staram się wypozycjonować stronę na hasło "Dietetyk miasto". Obecnie działam tak, że mam utworzoną podstronę na te konkretne zapytanie, sporo treści, jednak od jakiegoś czasu (3-4 mies.) stoi w miejscu na 3/4 stronie. Pytanie brzmi: Czy pomogłoby w tym przypadku gdybym zamiast pozycjonować te podstronę, przeniósłbym się z tym na stronę główną?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy