Jump to content

samlukier

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by samlukier

 1. A pozostałe parametry pa i da jak się mają do rzeczywistości.
 2. Od ostatniego postu czyli miesiąc temu miałem po site 500 wyników, teraz ok 3tys więc coś powoli idzie do przodu. Podlinkowałem lekko bardziej i używam płatnego indeksera.
 3. Witam, chciałbym dokonać szybszej indeksacji podstron w nowo budowanym serwisie. Docelowo strona ma posiadać ok 20tys podstron i to jest plan do końca czerwca. Jest problem jednak z indeksacją. Strona ma ok 4 msc, a w GSC i po komendzie site mam jedynie ok 500 wpisów. Jest sitemapa, jest do niej odnośnik w pliku robots. Linkowanie wewnętrzne jakieś jest ale planuję je trochę poprawić. Wpisy się sukcesywnie indeksują ale nie tak szybko jak by mi na tym zależało. Lekki linkbuilding już jest zrobiony - PA 20 / DA 15. Korzystam z płatnego indeksera Gindex.me i chciałbym użyć go do zindeksowania st
 4. Witam, jak to jest z tą zakładką " obsługa urządzeń mobilnych " - jeżeli mam tam tylko 50% wszystkich URLi, a w ogólnym stanie 100% to czy dla mobile wyświetlają się wszystkie strony czy tylko te 50% ? Strasznie powoli mi się zwiększa ich ilość, oczywiście mowa o mobile. Wszystkich adresów strona liczy ok 1,5tys, GSC nie wyświetla żadnych błędów tylko strasznie powoli się to indeksuje. Jest jakaś rada na przyspieszenie ?
 5. Jest to mój pierwszy post wiec słowami wstępu witam wszystkich :) Posiadam hosting w nazwie o pojemności 50GB, bez ograniczeń transferowych oraz ilości domen. Na ten moment posiadam na nim jedną stronę na WordPressie, bezpośrednio w lokalizacji /. Ostatnio pomyślałem o drugiej stronie i chcę wykorzystać posiadany hosting tylko nie mam pojęcia jak teraz do tego się zabrać. Proszę o jakieś wskazówki :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy