Jump to content

Merciless

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Merciless last won the day on October 13 2019

Merciless had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

56 profile views
 1. Mam pytanie co do proxy pod XEvil. Kilka stron wcześniej doczytałem się, że proxy działały bez autoryzacji. W change logach xevila nie mogę znaleźć nic odnośnie autoryzacji proxy a przy wklepywaniu kombinacji z loginem i hasłem XEvil nie może połączyć się z proxy. Może ktoś powiedzieć czy wymagana jest jakaś konkretna maska proxy czy do tej pory nie została wprowadzona autoryzacja proxy? Z góry dziękuje za odpowiedź, Pozdrawiam.
 2. 1. Okej, czyli przepuszczę testy jeszcze na proxy. 2. A możesz powiedzieć czy masz dedyka z 6 rdzeniami, czy tego z 16, czy mówisz tutaj o kilku maszynach, na których XEvil łącznie łamie na 50-70 wątkach? (Chce porównać jaki sprzęt będzie potrzebny aby osiągnąć twój rezultat) A w przypadku gdybym chciał postawić serwis do rozwiązywania captchy oparty o XEvila, czy to miałoby sens przy tej prędkości rozwiązywania captchy? Z góry dziękuje za odpowiedź, Pozdrawiam.
 3. Mam pytanko co do szybkości działania XEvila w wersji beta przy rozwiązywaniu ReCaptcha 2. Taką ilość captchy zdołał połamać XEvil w jakieś 12-14 godzin na 32 wątkach i dedyku z astrovm pod xneolinks (32GB Ramu, 8 x 3,4 procek). Czy ta średnia prędkość rozwiązywania captchy według was jest zadowalająca, czy coś jest nie halo u mnie z maszyną? (Na stronie XEvila jest napisane, że osiąga szybkość x10 większa niż serwisy typu anticaptcha) Czas łamania ReCaptchy 2 przez serwisy typu AntiCaptcha wynosi około 30 sekund, u mnie XEvil wynosi od 44 do nawet 220 sekund. Przy łamaniu captchy procek lata na 100%, natomiast RAM dochodzi do jakichś 12GB. Może ktoś pochwalić się jak u niego wygląda praca XEvila podając przykładowe statystyki i parametry serwera? Z góry bardzo dziękuje, Pozdrawiam. Edit: Zapomniałem dodać, że XEvil lata na IP bulletproof dedyka, nie używa proxy.
 4. Nikt tu się nie spiera, nie pisałem tego pytania z nastawieniem do kupna wersji Enterprise a jedynie jako dodatkową informację na przyszłość. 😁 Przykładowo czy użycie API od a-parsera byłoby legalne gdybyśmy stworzyli serwis, w którym użytkownicy za opłatą mogliby wykonywać parametryzowany przez nich harvest z mojej licencji, postawionej na moim serwerze? Wtedy dla przykładu swoje query (n fraz o np. krzesłach biurowych) mogliby wrzucać przez API z mego serwisu do a-parsera. Nie wiem tylko na ile byłoby to legalne w stosunku do właściciela oprogramowania ale na ten moment takie wykorzystanie API przychodzi mi do głowy. Pozdrawiam.
 5. Nie rozumiem skąd te nastawienie, zapytałem tylko czy przy przejściu na wyższą wersję dopłacę różnicę czy całość. Przepraszam jeżeli w jakiś sposób uraziłem. W takim razie zrobię tak jak mówisz, później będę się tym martwił o ile będzie mi to potrzebne. Dziękuje, Pozdrawiam.
 6. Tak, wiem lecz na chwile obecną nie będę tego potrzebował. W razie gdybym zaczął potrzebować API to nie chciałbym płacić drugi raz pełnej kwoty i wolałbym wiedzieć o tym teraz. Pozdrawiam.
 7. Czy w przypadku chęci zwiększenia pakietu z Pro na Enterprise będzie konieczne zapłacenie całej ceny czy tylko różnicy pomiędzy pakietami? Pozdrawiam.
 8. Mam pytanko co do xEvila w wersji beta. Na stronie botmasterlabs nie mogę doczytać się czy pakiet standard zawiera w sobie xEvila w wersji beta, czy jest to tylko wersja ultra. Przechodząc na stronę xEvil.net także nie ma wzmianki o wersji Beta, wszędzie widnieje wersja ultra. To znaczy, że wersja beta skończyła się i xEvil ultra jest już pełną wersją tego OCR'a, który zawiera ficzery bety czy po prostu moje umiejętności czytania ze zrozumieniem są za słabe? Co prawda przy wersji ultra jest dopisane, że radzi sobie z Recaptcha v2 ale nie jestem do końca pewien czy o to chodzi bo trochę ponad miesiąc temu @MaxPan wspominał o koszcie 60USD za betę. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak mam to rozumieć? Z góry dziękuje, Pozdrawiam.
 9. Dzięki wielkie za wytłumaczenie tematu, Pozdrawiam.
 10. Na razie chciałbym przetestować strategię, więc nie potrzebuje dużej wydajności dla autosubmittera. Inaczej jest z harvestem, tutaj chciałbym mieć troszkę większą wydajność, więc i tak musiałbym mieć mocniejszy serwer (chyba, że tak jak mówisz, postawić go na drugi serwer na linuxie). Zastanawia mnie jednak wydajność z równoległym działaniem xEvila, czy przy 3GB RAM'u będę mógł liczyć na cokolwiek czy to nie jest nawet wymagane minimum i raczej będę musiał wspomagać się serwisem typu anti-captcha? Czyli jednak nie polecasz stawiać rumaka razem z a-parserem na jednym serwerze, nawet gdyby nie miały działać równolegle? Z góry bardzo dziękuje, Pozdrawiam. Dzięki za przykład, teraz rozumiem
 11. Dzięki wielkie, właśnie miałem na myśli AstroVM. Dobrze rozumiem, że bulletproof hosting występuje u nich tylko i wyłącznie jako serwer dedykowany? W przypadku gdybym chciał puszczać dodatkowo na hostingu a-parsera, równolegle bądź na zmianę z rumakiem, taki hosting dałby radę czy pod a-parser potrzebowałbym już proxy? Z góry dziękuje, Pozdrawiam.
 12. Cześć wszystkim, Czy jest ktoś w stanie polecić jakiś hosting, który w swojej ofercie zawiera serwer bulletproof? Dokładniej chodzi mi o serwer przy którym w razie zgłoszeń o abuse (przy spamie z przykładowo xRumera) nie będzie żadnych konsekwencji (tak słyszałem). Na chwile obecną mam jeden hosting, który coś takiego oferuje, lecz jest to koszt prawie 500zł za miesiąc, nie wiem także czy mogę wstawiać link, więc na razie tego nie zrobię. Jeżeli miałby ktoś tańszą alternatywę to byłbym wdzięczny. Może w ogóle lepszym wyjściem byłby zakup proxy? Czy w takim wypadku proxy abonamentowe dałoby radę? Z góry bardzo dziękuje za informacje, Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy