Jump to content

karolajna

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by karolajna

 1. Jest jeszcze jedna rzecz, która, by mogła trochę wynagrodzić copywriterom znój pracy - wprowadzenie możliwości wypłaty środków częściej niż raz w miesiącu. Zleceń jest mniej, kasa topnieje, czy nie można wprowadzić wypłaty co tydzień? albo chociaż dwa razy w miesiącu?
 2. Mam pytanie odnośnie kwestii finansowych - wypłaty hajsiwa ;). Jak wygląda sprawa realizacji wypłaty w praktyce? Od zlecenia wypłaty długo trzeba czekać? Z jakiego banku wysyłają pieniądze? Robią przelewy natychmiastowe? Dopytuję, bo zastanawiam się, kiedy kliknąć, żeby mi do piątku wpłynęło na konto.
 3. Średnio 3 zł za 1000zzs - takie tutaj panują realia. Zlecenie dodają copywriterzy, którzy prowadzą agencje, sprzedając złowione na GC treści po mocno podbitej stawce. Sami chwalą się na grupach tematycznych fb, że nie napisaliby nic za mniej niż 15/20 zł za 1000 zzs.
 4. Jak byk widać, że ceny spadły. Nie rozumiem uporu właścicieli portalu, żeby bronić złej zmiany. My będziemy mniej zarabiali, to Wy też.
 5. W takim razie proszę się odnieść do tego zlecenia. Po przeliczeniu stawka na rękę za 1000 zzs to 93 gr xD. Pomijając już fakt, że typ kupuje opinie. Psuje to rynek i nie jest etyczne. Dlaczego takie zlecenia są publikowane? Pamiętaj, że w tym zamówieniu Klient oczekuje tekstów najwyższej jakości! - Opinie w kontekście serwisu / naprawy (część może być pozbawiona kontekstu) - Krótkie, zwięzłe, ale sensowne - Tylko pozytywne opinie - Poprawne gramatycznie, ortograficznie - Można angażować imiona męskie - Można angażować atuty: płatność kartą, szybki termin, wysoka kultura osobista, szybka realizacja, rezerwacja on-line, miła / sprawna obsługa klienta, fachowość, doświadczenie, profesjonalny sprzęt, faktura VAT po naprawie, bezpłatny dojazd, niska cena, dobre wyposażenie. - Można używać synonimizacji mocno zmieniającej zdanie (więcej niż 2 elementy). Dla wygody zrobiłem paczki po 100. W razie wątpliwości proszę o kontakt. Minimalna długość tekstu: 100 znaków ze spacjami Na konto otrzymasz: 8.11 zł/tekst Jeśli wystawiasz faktury: 9.39 zł netto/tekst Tekst synonimizowany: Nie Czas na napisanie tekstu: 06:00 Klient Mateusz Idziński Ukryj zlecenie Nie płaci za 100 znaków 8,11 zł, a za paczkę opinii czyli 100 po 100 znaków co w przeliczeniu daje 0,81 zł za 1000 zzs, powinien jasno określić taką stawkę w wytycznych, zamiast kombinować.
 6. Dziękuję za odpowiedzi. Smaczek z działu zleceń: Birkenau Concentration Camp - Blog Article [Typ zamówienia: Inny] 11500 2,17 zł 24,92 z inglisz za 2 zyla
 7. Kopiki, jestem wscibska, chce zajrzeć Wam do portfela... Zastanawiam się, czy można się utrzymać, tworząc tylko na tej platformie. Pracuje ktoś w ten sposób? Ile złociszy jesteście w stanie w ten sposób wyciagnac? Czy jest ktoś, kto prowadzi swoją firmę i nie jest Vatowcem - jak w takiej sytuacji wygląda rozliczenie z portalem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy