Jump to content

tymopin945

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. @okazwłoka Czy masz przykład jakiejś strony, która korzysta z tego SWL i jest widoczny link?
 2. Witam. Chciałbym zacząć korzystać z LinkTak i mam pytanie w związku z linkowaniem. Rozumiem, że wywołanie: <?php echo $pokazlink[0]; ?> spowoduje pokazanie linku na mojej stronie. Czy w takim wypadku ten link może być ukryty, czy musi być widoczny?
 3. Rozumiem, w takim wypadku jak w dzisiejszych czasach jest z SWL'ami? Ma sens dodawać swoją stronę czy raczej spotka się to z szybkim "banem"?
 4. Witam. Jestem dość początkujący, dość długo czasu spędzam na forum, ale ostatecznie nie potrafię znaleźć odpowiedzi na moje pytanie... Otóż czy budowanie zaplecza jest ważne? Jakieś porady dla zielonego?
 5. Witam serdecznie. Sytuacja bardzo szybko się wyjaśniła. W GSC sprawdzając link konieczne jest podanie całego linku, wraz z "/" zamykającym. Po wprowadzeniu poprawnego adresu okazuje się, że wszystko jest w porządku. Dzięki i przepraszam za zamieszanie.
 6. Witam! Otóż jestem dość początkujący i mam problem z tworzeniem wpisów na Mojej stronie. Otóż stworzyłem wpis na Moim blogu i poprosiłem Google o zindeksowanie w GSC, strona prawidłowo się zindeksowała(przynajmniej dostałem taki komunikat). Po kilku dniach sprawdziłem jeszcze swoją podstronę i dostaję komunikat "Adres URL nie znajduje się w Google", a próba ponownego zindeksowania kończy się komunikatem "Strona zawiera przekierowanie". Co zrobić w takim wypadku?
 7. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy