KarolKras80

New members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. KarolKras80

  Scrapebox 1.0 - 2.0

  @MaxPan Dziękuję, będę testować każde rozwiązanie.
 2. KarolKras80

  Scrapebox 1.0 - 2.0

  Witajcie ponownie. Buduję swoją piramidę powoli i mam problem z SB. Nie wiem czy porblem jest w linkach, programie czy gdzieś indziej. W związku z tym mam pytanie do Was. Czy ilość wątków ustawionych w tym programie ma wpływ na to czy link się doda czy nie ? Znalazłem mega bazę do testów gdzie jest ponad 200k linków. Puściłem i sukcesów 3k. Sprawdzam później link checkerem i wynik dał 0 sukcesów. Błedy 5xx bądź nie znaleziono. Gdzie może być problem ?
 3. KarolKras80

  Budowa zaplecza a GSC

  @Beerbant Nie ruch, tylko piramida. @zgred A czy jak dodam do GSC to wpłynie to jakoś odczuwalnie na szybkość indeksacji ? Strony dodane w GSC mają dla Google większą wartość niż te niedodane ?
 4. KarolKras80

  Budowa zaplecza a GSC

  Początkowo myślałem aby mieć nad nimi kontrolę, lecz po twoim pytaniu nie widzę sensu. W zasadzie nikt nie będzie się nimi przejmował. To tylko zaplecze które jest bo jest. No to odpowiedź mam. Dzięki.
 5. KarolKras80

  Budowa zaplecza a GSC

  Witajcie. Czy jest sens dodowania zaplecza do GSC gdzie są dodane strony które się pozycjonuje ? Mam 2 blogi do pozycjonowania o tematyce sportowej. Zaplecz będzie kilkanaście, czy jest sens dodawać je do GSC ? Zaplecza mogą być spamowane, i nie jestem pewny czy nie zaszkodzi to stronom pozycjonującym. Google przecież powiąże właściciela stron spamowanych z tymi dobrymi.
 6. KarolKras80

  Top 10 prawie bez linków

  @MaxPan A gdzie napisałem że chcę tanio ? Chcę namiary, zweryfikuję czy stać mnie czy nie. To że pozycjonowanie ma fatalne szkolenia bez konkretnej wiedzy, jak wychodzi na przykładzie tutaj, nie znaczy że wszędzie tak jest. Przykład, bitcoin. Szkolenia sięgają kilkunatu tysięcy za jedno, a jest ich kilka. Mówimy o firmie ze Szwajcarii, chociaż w Krakowie też znajdziemy jedną firmę / stowarzyszenie. Mimo kosmicznych kosztów są chętni. Tak więc nie wierzę że nie ma kto tego szkolić. Wy z tym "darem" się nie urodziliście a gdzieś tą wiedzę nabyliście...
 7. KarolKras80

  Top 10 prawie bez linków

  A jest jakieś szkolenie które to może wytłumaczyć ? Może być nawet po nagielsku. Płatne oczywiście.
 8. KarolKras80

  Top 10 prawie bez linków

  Skoro można ukryć AF i MS to i polskie softy też mogą nic nie dać. Skoro da się ukryć przed jednym, to i przed drugim się schowa. W sumie wracam do punku wejścia czyli nic się nie zdziała, nawet z Clusteric itp.
 9. KarolKras80

  Top 10 prawie bez linków

  @s_matysik A czy mogę to jakoś zweryfikować czy blokują jakieś boty ? @ar4 Doradztwo podatkowe, optymalizacja kosztów itp. @MaxPan sugerujesz że ten porgram jest do niczego ? Zachwala go wiele osób, nawet tutaj. @SzlafRock Z tego co wyczytałem, jest to z Majesticiem najlepsze narzędzie do backlinków, czyli jedno z zadań do sprawdzania konkurencyjnych firm w wyszukiwarce. Czemu google, chyba mówić nie muszę :)
 10. KarolKras80

  Top 10 prawie bez linków

  Witajcie. Pozycjonuję pewną stronę, konkurencja jest, ale w TOP są zmiany co chwila po ostatnich zmianach algo. Sprawdzając konkurencję, tylko wyniki TOP, spotkałem się z przypadkami że backlinków jest tyle co kot przysłowiowy napłakał. Sprawdzam ahrefsem, więc wynik miarodajny. Konkurencja po klikaset, nawet w tysiące a tutaj przypadek z kilkunastoma linkami i w topie na trudniejsze frazy. Podejrzewam cloaking, ale nie mam jak tego zweryfikować. Jakaś podpowiedź jak ich "zweryfikować" ?
 11. KarolKras80

  Witajcie

  Cześć. Mam na imię Karol. Jestem tutaj aby dowiedzieć się więcej o seo i podpytać bardziej doświadczonych. Pozdrawiam.
 12. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam