Jump to content

Błękitny

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. @karol122 Aż tak dawno to chyba nie było, by się należała złota
 2. Domyślnie Wordpress nie jest zbytnio ciężki, skomplikowany - większość osób ładuje mnóstwo wtyczek, motyw pełen wodotrysków i dlatego potem się robi kombajn od wszystkiego. WP to najlepszy CMS na bloga (według mnie) z dużym wsparciem i co najważniejsze częstymi aktualizacjami. Z TextPattern nie korzystałem, ale zwróć szczególnie uwagę na możliwość zmiany meta tagów, przyjazne urle, sitemape itp.
 3. Oświecisz więc w czym rzecz, jaki jest wspólny mianownik?
 4. @sosix Niekoniecznie muszą to być 'normalni' użytkownicy. To pewnie jakieś jakieś boty które 'chodzą' (harvesting, scraping) po SERPach np. sprawdzarki pozycji. Nie mogę znaleźć w tej chwili jakiegoś konkretnego źródła, ale może ktoś jeszcze podrzuci (lub sam znajdziesz)
 5. @Tomasz11 Szkodzi, ale raczej trochę tobie Dopóki google trzyma w swoim indeksie content ze starej domeny którą sprzedałeś, może uznać twoją (nową) jako duplikat - a tym samym będziesz miał ciężej na starcie. Bo skąd google ma wiedzieć, że się przeniosłeś? Zanim się zorientuje może minąć trochę czasu Osoba która kupiła od Ciebie domenę może postawić nowy serwis (i treść) z zachowaniem poprzedniej struktury adresów url i prawdopodobnie utrzyma twoje stare pozycje. Serwer raczej nie ma tutaj znaczenia.
 6. @Tomasz11 Jeśli masz serwis na nowej domenie a nie masz przekierowań (301) ze starej, to tak na prawdę zaczynasz od 0.
 7. Tak jak pisze @Aleksiejs chodzi o z-index #header { z-index: 2; // lub kasujesz } lub .swiper-container { z-index: 0; } Po prostu slider ma większy z-index i przysłania (na podstronie 'oferta' nie masz slidera)
 8. Google wczoraj przedstawił dwa nowe atrybuty, które możemy zastosować w linkach - rel="sponsored" oraz rel="ugc". Co o tym sądzicie? Czy przyjmie się to na szerszą skalę - szczególnie w treściach sponsorowanych? Więcej na ten temat:
 9. W Adsense limit wypłaty to bodajże 300 - jak dostaniemy bana przed, to też nic nie wypłacimy (i nie ma zmiłuj)
 10. - Zdjęcie profilowe powinno być ładowane z Gravatar (jeśli masz tam konto). Do zmiany Avataru możesz też chyba użyć jakiejś wtyczki np. WP User Avatar - Jeśli link do autora chcesz zrobić nieklikalny (np. zamiast <a> to <p>), to prawdopodobnie będziesz musiał zrobić zmianę w konkretnym pliku motywu (w jakim pliku to już zależy od motywu - edytować możesz np. single.php). Zmiany w motywie najlepiej robić na child-theme (warto też zrobić backup).
 11. @Maciejus Zerknij na program Screaming Frog - on ci wyciągnie wszystkie adresy ze strony Zawsze też możesz zerknąć na sitemape (jeśli masz generowaną automatycznie). *Darmowa wersja SF ograniczona jest limitem analizowanych adresów URL (chyba 500 adresów) podczas jednego sprawdzania.
 12. Welcome to Forum PiO - Pozycjonowanie i Optymalizacja - SEO. Please feel free to browse around and get to know the others. If you have any questions please don't hesitate to ask.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy