Jump to content

Błękitny

New members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Tak jak pisze @Aleksiejs chodzi o z-index #header { z-index: 2; // lub kasujesz } lub .swiper-container { z-index: 0; } Po prostu slider ma większy z-index i przysłania (na podstronie 'oferta' nie masz slidera)
 2. Google wczoraj przedstawił dwa nowe atrybuty, które możemy zastosować w linkach - rel="sponsored" oraz rel="ugc". Co o tym sądzicie? Czy przyjmie się to na szerszą skalę - szczególnie w treściach sponsorowanych? Więcej na ten temat:
 3. W Adsense limit wypłaty to bodajże 300 - jak dostaniemy bana przed, to też nic nie wypłacimy (i nie ma zmiłuj)
 4. - Zdjęcie profilowe powinno być ładowane z Gravatar (jeśli masz tam konto). Do zmiany Avataru możesz też chyba użyć jakiejś wtyczki np. WP User Avatar - Jeśli link do autora chcesz zrobić nieklikalny (np. zamiast <a> to <p>), to prawdopodobnie będziesz musiał zrobić zmianę w konkretnym pliku motywu (w jakim pliku to już zależy od motywu - edytować możesz np. single.php). Zmiany w motywie najlepiej robić na child-theme (warto też zrobić backup).
 5. @Maciejus Zerknij na program Screaming Frog - on ci wyciągnie wszystkie adresy ze strony Zawsze też możesz zerknąć na sitemape (jeśli masz generowaną automatycznie). *Darmowa wersja SF ograniczona jest limitem analizowanych adresów URL (chyba 500 adresów) podczas jednego sprawdzania.
 6. Welcome to Forum PiO - Pozycjonowanie i Optymalizacja - SEO. Please feel free to browse around and get to know the others. If you have any questions please don't hesitate to ask.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy