Jump to content

Tomasz11

Forumowicze
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie. Sam czasem trafiam na strony, np. historyczne robione kilkanaście lat temu, nieresponsywne, ale pod względem treści o kilka długości przed aktualnymi wpsiami na blogach (które pisać może każdy, nie tylko np. dr historii). dzięki Zgred
 2. dzięki za podpowiedź, sprawdziłem tak jak pisałeś i to jest w każdym pzypadku ten sam błąd - "Problem z: LCP – czas przekroczył 4 s (urządzenia mobilne)". Sprawa jest grubsza bo mam szablon, który spowalnia stronę i "z marszu" nie jestem w sanie tego poprawić. Czy jeśli to tak zostanie, to są jakieś konsekwencje? Kontent mam specjalistyczny na stronie i wiem że czytelnicy odczekają nawet pow., 5 sekund żeby przeczytać, ale czy będzia jakaś "kara" od Google (w tym np. nie pokazywanie lub obniżenie pozycji w wynikach)?
 3. Cześć, w panelu Serach Console pojawił mi się komunikat "121 adresów URL słabej jakości". Wcześniej takich komunikatów nie miałem. Co oznacza taki status i jak zmienić "adresy URL o słabiej jakość" na adresy o prawidłowej jakości, jeśli z tego co wiem url w pozycjonwaniu nie powinno się zmianiać? Będę wdzięczny za nakierowanie
 4. Cześć. Czy możecie podpowiedzieć jak będzie jeśli teraz założę sobie stronę na kombajnie typu Wix czy mfirma.eu dodam masę swoich treści, strona będzie w miarę dobrze spozycjonowana, a później zechcę przenieść ją na jakiś szablon Wordpress? Czyli także zmiana hostingu ale z zachowaniem domeny. Czy to pogorszy dotychczasową widoczność w Google?
 5. cześć Mam dwa pytania. Czy zaobserwowaliście jakiś wpływ, zmiany po wpięciu kodów html progamu partnerskiego Ceneo na swoje strony (oczywiście pytanie do osób które z tego korzystają)? Druge pytanie - jak oceniacie ten program? Czy przekłada się kasowo lepiej na 1000 odsłon np. w porównaniu z adsense?
 6. ok, dziękuję Wam wszystkim. To już wiem co robić (w weekend... - pisać artykuł). Macie jakiś dobry poradnik (prosty) jak w Wordpress ustawić 301?
 7. To jeśli dobrze rozumiem dla mnie najlepsze jest rozwiązanie z 301? Nie chcę żeby stary artykuł był dostępny, ale chcę żeby przeszła na niego "siła" z wyszukiwań i kirowała na nowy artykuł. Do tego słyży 301? I pytanie czy pod tym nowym adresem - czyli w nowym artykule - mogę wykorzystać większość treściu ze starego artykułu? Tak jak pisałem nie mogę już pisać o firmie, z którą współpraca się skończyła, ale reszta kontentu jest "poradnikowa" więc chciałbym to wykorzystać? Tu nie będzie duplicate content dla google?
 8. ok, a pozostałe odpowiedzi? I czy to nie będzie duplikowanie treści i fraz kluczowych (stary i nowy artykuł z tą samą frazą?)
 9. ale wtedy nazwa firmy i tak zostanie w linku (tytule), myślałem o tym pierwotnie:) 301 lepszy kierunek, dzięki 1. Czyli piszę nowy artykuł i na niego przekierowuje przez 301 cały ruch z wyszukiwarki jaki jest łapany na ten stary artykul? Tak to się odbywa? 2. Czyli do starego artykuły nie ma "wejścia" bo nawet jeśli ktoś ma zachowany stary link, to po kliknięciu w niego przejdzie na ten nowy artykuł? 3. Czy to jest dla google też "white hat"? Bo teoretycznie mógłbym napisać jakiś artykuł o obiekcie X a później przekierować z niego ruch na inny obiekt/temat? 4. I pytanie o frazę kluczową. W starym artykule jest fraza kluczowa którą chciałbym mieć w nowym artykule (nie jest to nazwa firmy). Czy nowy artykuł "przejmie" siłę tej niezmienionej frazy kluczowej (tj. czy w google będzie równie mocno widoczy co poprzedni artykuł)? Sorry za banały
 10. tu jest problem, bo w linku jest nazwa firmy która już nie współpracuje. Rozumiem, że jak z linku usunę tę nazwę to całe pozycjonowanie zaczyna się od zera?sorry za być może głupie pytanie, ale może są sposoby?
 11. Cześć mam na stronie artykuł, który muszę przestać emitować, ale jest dobrze widoczny w google, dość specjalistyczny więc mam na niego dużo wejść z wyszukiwarki. Są jakieś sposoby na "zachowanie" lub przekierowanie ruchu np. na inny podobny artykuł? Bo jak go zdejmę to jak rozumiem przez jakiś czas szukający będą trafiali na "nie ma takiej strony" a z czasem ta podstrona zniknie z wyników Google? Może da się zrobić jakieś przekierowanie - ale czy wówczas nadal będzie to dawało tyle samo ruchu z wyszukiwarki? Będę wdzięczny za radę co robić w takich sytuacjach
 12. To może zablokować w panalu strony (mam WP) widoczność dla robotów google i jak już stara domena trafi do nowego serwisu to dopiero włączyć widoczność dla robotów na mojej stronie z podmienioną domeną? Ma to sens?
 13. Dziękuję za odpowiedź. Tu będzie jeszcze inna sytuacja. Osoba która kupiła domenę ma już stronę www ze swoimi całkiem innymi treściami "tylko" zmieni domenę. Czyli nie będzie duplikacji treści (oni mają swoje, ja mam swoje). Pytanie jak to się ma do treści które są już zaindeksowane? Nie ma się czym przejmować czy jest jakaś procedura którą warto wdrożyć w przypadku takiego case'u?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy