Jump to content

Tomasz11

Forumowicze
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To może zablokować w panalu strony (mam WP) widoczność dla robotów google i jak już stara domena trafi do nowego serwisu to dopiero włączyć widoczność dla robotów na mojej stronie z podmienioną domeną? Ma to sens?
 2. Dziękuję za odpowiedź. Tu będzie jeszcze inna sytuacja. Osoba która kupiła domenę ma już stronę www ze swoimi całkiem innymi treściami "tylko" zmieni domenę. Czyli nie będzie duplikacji treści (oni mają swoje, ja mam swoje). Pytanie jak to się ma do treści które są już zaindeksowane? Nie ma się czym przejmować czy jest jakaś procedura którą warto wdrożyć w przypadku takiego case'u?
 3. cześć, może ktoś mógłby przynajmniej poradzić w jakim dziale zadać to pytania? Będę bardzo wdzięczny
 4. czyli ja będę zaczynał od zera z moją nową domeną. A jak to jest dla firmy która odkupiła domenę. Czy jej nie szkodzi że treści które dotąd były pod starą, kupioną przez nią domeną, są teraz pod moją nową domeną? Serwer i cała reszta zostaje bez zmian.
 5. Cześć, ktoś może mógłby mi pomóc z tym pytaniem? Czy dodałem w złym miejscu? Jeśli tak, to gdzie powinienem?
 6. Cześć. Mam serwis na który wchodzi miesięcznie mało bo kilkaset osób. Sprzedałem domenę na której obecnie stoi serwis i mam już nową domenę. Czy jeśli do tego serwisu zmienię tylko domenę, to grozi to jakimiś problemami z pozycjonowaniem w przyszłości? Wszystko poza domeną zostanie po staremu. Czy tak będzie ok? A może będą jakieś problemy dla nowego właściciela starej nazwy/domeny serwisu?
 7. cześć, czy w facebook ads jest możliwość żeby targetować reklamę wyłącznie na urządzenia z androidem? I czy reklama może dotyczyć gier z Play marketu w tym płatnych. To drugie pytanie bo są jakieś ograniczenia np. w reklamowaniu produktów finansowych itp. Ktoś wie jak to jest? Czy zostaje mi tylko reklama cpc w sieci Google?
 8. Wielkie dzięki, przy przyznam, że to mnie uspokoiło:)
 9. to jest jakaś podpowiedź. Czyli dobrze kojarzę, że może być z tego problem - chodzi o pkt. 5 z tego artykułu? Można zaszkodzić i swojej stronie i stronie klienta? Autor podsumowuje "To jest przykład działania na szkodę samego siebie. Wykorzystywanie money keywords do pozycjonowania (jeszcze rozumiem gdyby były nofollow). Szczególnie drugi przypadek jest ciekawy – słowa kluczowe bez odmiany jako stricte anchor… Wyrazy współczucia." niestety nadal nie wiem, dlaczego ta praktyka choć powszechna jest (jak się domyślam) nieporządana?
 10. to wyłącznie linki do działających leganie w Polsce, ale pytam nie o sankcje prawne, czy tak standardowe kary od Google za promowanie stron łamiących prawo, a o kwestie pozycjonowania z uzyciem anchoru exact match lub randed anchor text. Czy to jest odbierane jako zła praktyka, spam, nieucziwe działanie lub coś podobnego? Czy np. taka strona zewnętrzna może mieć niższ ranking z tego powodu?
 11. czy jeśli na swoim blogu użyję w artykule anchoru exact match z konkretną frazą kluczową i przekieruję na stronę zewnętrzną to robię błąd, ryzykuję bana? Zetknąłem się w jakiś artykułach z informacją, że tak nie powinno się robić, chyba, że linkuję do innego artykułu na tej samej (mojej ) stronie. Czy tak jest i z czego to wynika, jakie są kary? To samo pytanie dotyczy anchor text branded. Będę wdzięczy za krótkie wyjaśninie zagadnienia
 12. podbijam:) może ktoś zetknął się z zagadnieniem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy