Jump to content

kluchat

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam was wszystkich! Z racji nie standardowego produktu jestem zmuszony zduplikować produkt i umieścić go na jednej karcie produktu (wybór długości). Wynikiem tego jest jedna karta produktu i 2 różne URL - jeden z końcówką .pl/abc-id-1 a drugi .pl/abc-id-2. Miał ktoś podobno problem i wie jak rozwiązać duplikację treści w tym przypadku? Pozdrawiam
 2. Dużo lepiej jest powierzyć serwis jednej osobie która ma dużą wiedzę i zajmie się tym odpowiednio niż agencji która ma różne, czasem dosyć szkodliwe praktyki 🙃
 3. Ja przekierowałem stronę totalnie nie związaną z moją działalnością i treścią ale za to z mocnymi linkami- sprawdzałem tą domenę pod kątem linków, historii, reputacji. I nie przełożyło się to bezpośrednio na nowych klientów, ale strona widocznie poprawiła się w rankingach, więc i klienci się pojawili - mimo iż domena ma dopiero pół roku.
 4. Stat4seo, ja korzystam z tego skryptu i jest świetny. Wklepujesz słowa kluczowe i dostajesz listę z ich pozycjami w google.
 5. OK, ale mało kto pozycjonuję produkt na słowo kluczowe - wynika to z lenistwa? czy po prostu nie warto duplikować treści? Wiadomo że mając kilka tysięcy produktów w sklepie jest to nie możliwe, ale mając tych produktów powiedzmy z 200 to nie warto dodać sobie trochę trudu i zadbać o optymalizację i wrzucić trochę treści z odpowiednio nasyconym słowem kluczowym? Dodatkowo czy taki zabieg nie pomoże w pozycjonowaniu kategorii?
 6. Doświadczeni seowcy, w sklepie internetowym dla słowa kluczowego powiedzmy: wąż techniczny, dobrym rozwiązaniem jest pozycjonować produkt na tą frazę i osobno pozycjonować kategorię na frazę węże techniczne?
 7. Jak w temacie, mając nową domenę lepszym rozwiązaniem będzie zacząć linkowanie od katalogów i później przekierować domenę z mocnymi linkami, czy najpierw przekierowanie i w trakcie katalogowanie?
 8. Ale żeby sprawdzić wszystkie prowadzące linki muszę mieć dostęp do google search console.. jak to sprawdzać?
 9. 4budowlani.pl i lilyzaproszenia.pl
 10. Siema, Pomóżcie mi zrozumieć jedną rzecz. Strona która jest na pierwszej stronie na frazę portal budowlany, domena kilka lat w sieci, ma kilkaset prowadzących linków, setki artykułów, ma ruch na semstormie na poziomie 600. Natomiast strona firmowa z zaproszeniami ślubnymi ma ruch na poziomie 6 tysięcy, jak ma nową domenę (roczną), i zaledwie kilka linków prowadzących.
 11. kluchat

  Witam

  Witam całą społeczność SEO
 12. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy