Jump to content

fanzgred

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stara domena wraz ze wszystkimi adresami wciąż jest zaindeksowana, a i jej pozycje w ogóle nie spadły - więc domniemam, że jeszcze nie została przeindeksowana... Dawniej wydaje mi się, że 301 dawało efekty błyskawicznie (2-3 dni)..
 2. Witam, Kilka dni temu przekierowałem tematyczną stronę (zaplecze) na główny portal. Od tamtej pory nie zauważyłem przekazania mocy (ilości linków) i stron na docelową stronę. Wszystko stoi poza tym, że seostation miesza wynikami raz dla przekierowanej strony, raz dla głównej - choć w rzeczywistości pozycje się nie zmieniły. Pytanie brzmi - jakie doświadczenia macie w ostatnim czasie z 301? Po jakim czasie widzieliście efekty? Zazwyczaj wystarczyło 2-3 dni..
 3. Po miesiącu czasu chyba została w pełni przeindeksowana...
 4. Miesiąc temu przerobiłem gruntownie stronę - zmieniłem układ menu górnego, nazwy kategorii oraz usunąłem zbędne linki itp. Wszystko po to, by ukierunkować roboty na konkretną frazę... Strona pewnie zdążyła się już przeindeksować, ale jakiś efektów in plus cz in minus brak. Pytanie: czy tego typu zmiany wymagają dłuższego czasu, by ocenić rezultaty?
 5. Czyli także radzisz po prostu bez dodatkowych ruchów działać normalnie?
 6. Obawiam się tylko o to, aby google nie traktował tych stron jako podobnych i żadnej nie pchał do przodu
 7. Jedna z moich stron A zapleczowych (z kilkunastoma podstronami i kilkunastoma linkami) z rocznym stażem zaczyna wyprzedzać docelową stronę B (strona z kilkuletnią historią i mocnymi linkami w liczbie kilkudziesiącu) na główną frazę, jaką pozycjonuję stronę B...na razie są to pozycje około 20. miejsca. Linki ze strony A prowadzą na stronę B... 1. Pytanie: czy zostawić to tak jak jest - czy może zdecydować się na przekierowanie 301 któreś ze stron? Pytanie czy stronę A na B, czy może na odwrót? 2. Pytanie: A może usunąć linki ze strony B, by robot przypadkiem nie traktował
 8. Serwis nie przynosi profitu, bo generuje wejścia na mało wartościowe frazy, stąd koncepcja spróbowania przekierowania na mniejszy serwis, ale który ma frazy generyczne w top 10...pytanie czy zabieg poskutkuje poprawieniem pozycji..
 9. Wydaje mi się, że dalekie pozycje są wynikiem złej struktury strony, gdzie dochodzi do kanibalizacji treści...
 10. Witam, mam pytanie. Sytuacja wygląda tak: są dwa serwisy: jeden z nich odwiedza średnio 1000 osób/miesiąc i rankuje on na pozycjach 10-7 na frazy generyczne drugi z nich jest bardziej rozbudowany (domena z kilkunastoletnim stażem), bo odwiedza go 5000 osób/miesiąc, ale rankuje daleko (20-30 pozycja na frazy generyczne), za to lepiej na "długi ogon" + mało wartościowe frazy, które dają ruch na stronie Chciałbym wykonać przekierowanie 301 z serwisu (5000 osób/miesiąc) na ten, co odwiedza 1000 osób/miesiąc ale za to rankuje znacznie wyżej na frazy generyc
 11. fanzgred

  Witam

  Hej, jestem swego rodzaju szczawikiem w branży SEO. Generalnie od dwóch lat pozycjonuje małe serwisy - do Was trafiłem za poleceniem mojego znajomego. Wiem, że chętnie udzielacie porad i rozpatrujecie ciekawe case'y więc liczę no owocną wiedzę Pozdrawiam
 12. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

   

  Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

   

  Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

  czyli:

  • Brak możliwości edycji stopki.
  • Brak możliwości edycji własnego profilu.
  • Brak możliwości edycji własnych postów.
  • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

   

  Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

   

  Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

  Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
  https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

   

  Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

   

  Pozdrawiam

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy