Dundn

Forumowicze
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy macie może problem z logowaniem?... Gdy wpisuję login i hasło, nie przenosi mnie w ogóle na moją stronę copy, i w ogóle nie dochodzi do zalogowania... jak widać nie jedynie się zestresowałem, bo mam trochę forsy nazbierane już...
 2. Ostatnio widzę, że jest nieco więcej zleceń Może będzie tendencja zwyżkowa!
 3. Ja mam pytanko. Jakie są konsekwencje przekroczenia terminu na realizację zlecenia?
 4. Mam to samo podejście dla mnie copywritting to poboczne zajęcie, a nie przepis na życie, więc kilka zleceń raz na jakiś czas to dla mnie dość! Gorzej, jeżeli ktoś chciałby więcej zarobić, bo wtedy faktycznie może być problem.
 5. Swoją drogą - jest jakiś edytor tekstu, który mi doda te wszystkie znaczniki formatujące? Jestem z tego totalnie zielony :/ Zawsze wysyłam niesformatowane teksty, w sensie bez tych znaczników. Może stąd czasem niska ocena (choć nigdy nie podano tego jako powód).
 6. A ja trochę może offtop poza Waszą kłótnią XD mam dwa pytania, związane ze sobą: 1) Czy reklamujecie ocenę "4" w sytuacji, gdy ktoś podpisuje ją "OK"? Dla mnie takie nieostre tłumaczenie jest niedostateczne, tym bardziej, że chodzi o precla. "4" nie jest moim zdaniem dobrą oceną i oznacza, że coś było nie tak. Podobnie było z sytuacją, gdy otrzymałem "3" podpisane "bardzo dobry tekst". 2) Ile trwa rozpatrywanie odwołania od oceny? Zgłosiłem feralną trójczynę ponad tydzień temu i cały czas mam żądanie w toku. Ktoś to w ogóle analizuje? Pozdrawiam.
 7. A mam pytanie przy okazji Skąd wiadomo na TB, że zlecenie jest prywatne? Z tego, co widzę, nie ma żadnej skrzynki odbiorczej.
 8. A mnie nurtuje jedna kwestia związana z GC! Zapewne znacie odpowiedź. Zleceniodawca musi zaakceptować tekst, a co za tym idzie - ma do niego pełny dostęp przed akceptacją. Co, jeżeli go odrzuci, a następnie wykorzysta (oczywiście, żeby po januszowemu nie płacić)? Jakie jest lekarstwo na takie sytuacje w GC?
 9. Mam pytanie - czy na TB istnieje jakiś edytor tekstu, czy cokolwiek? Co robicie, jeżeli musicie wyboldować tekst...? I drugie pytanie - przypadkowo zaakceptowałem zlecenie na tekst specjalistyczny o dość karkołomnym dla mnie temacie... na dodatek to mój pierwszy tego typu tekst. Rozumiem, że ogólnie rzecz biorąc można się posiłkować informacjami zaczerpniętymi z różnych źródeł internetowych?
 10. Tylko znowuż na TB to chyba wpadłem jak śliwka w kompot, bo mam 45 pkt, a na dobicie do 100 to się nie zapowiada
 11. Też panuje tam taki system ocen? Czy jak? Bo chyba, gdy ktoś ma za duże wymagania, to można zrezygnować?
 12. Dlaczego tak uważasz? Zbieram opinie, bo dopiero co wysłałem tam zgłoszenie, a na TB totalnie nic nie ma :/
 13. Na GC też nie ma zleceń? Myślałem, że tam jest lepiej. Wciąż czekam na akceptację konta