linchpin

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Ciężko jest mi Ci pomóc, jak nie odpowiadasz dokładnie na pytania (właściwie jedno ostatnie). Jak chcesz to mogę zerknąć jutro za darmo - napisz mi na priv w takiej sytuacji.
 2. A jaką stronę masz ustawioną jako strona główna?
 3. Ustaw sobie statyczną stronę główną (musisz wcześniej utworzyć stronę w pages żeby móc wybrać w tym położeniu). Ostatnie posty możesz nic nie ustawiać. Jak to zrobisz zapisz i zobacz co wyświetla się po przejściu na przykladowastrona.pl
 4. W Ustawianie / Czytanie w "Strona główna wyświetla" co masz ustawione?
 5. linchpin

  LiteSpeed Cache - jak ustawić

  Robisz tak (zakładam, że masz serwer LiteSpeed - niby teraz działa z innymi, ale...): Ustawienia główne / Media - ustawiasz kompresję obrazów. Później wchodzisz w "optymalizacja obrazów" (menu po lewej). Później wchodzisz w tuning i ustawiasz krytyczny CSS Później w optymalizacja i w zasadzie trzeba tam wszystko włączyć. Wcale to nie jest takie proste bo część skryptów może przestać działać na stronie (jak przestaną to musisz albo je wykluczyć z np. połączenia skryptów JS lub wyłączyć całą tę opcję).
 6. linchpin

  Skalowanie obrazków

  Zrób kopię i spróbuj użyć https://wordpress.org/plugins/smart-image-resize/ . Powinno dać się tą wtyczką naprawić problem.
 7. Prawdopodobnie masz mix content, czyli coś leci bez kłódki na danej stronie (np. obrazek). Jak się zalogujesz w kokpicie masz kłódkę?
 8. Najlepszym skryptem wg mnie Magento i Woocommerce. Tu trochę statystyk: https://trends.builtwith.com/shop https://websitesetup.org/popular-cms/ https://barn2.co.uk/woocommerce-stats/
 9. Do takich zadań służą systemy CRM. Wpisz w Google darmowy CRM i będą dostępne różne opcje. Ja od siebie niczego nie mogę polecić. Wspomniane Trello też może być, ale w stosunku do typowego CRMa ma ograniczenia. Trello jest bardziej pod organizację pracy własnej lub zespołu.
 10. linchpin

  Nauka

  Cóż najlepsza jest praktyka, ale nie do szuflady. Jest teraz tyle portali i serwisów pisząc do nich od razu zbudujesz sobie portfolio. Przy uczelniach działa wiele czasopism można zacząć robić nietypowe formy - reportaż, wywiad. Ważne żeby ktoś dokonywał korekty Twoich tekstów (tj. niekoniecznie pod względem poprawności językowej) np. ktoś starszy w redakcji.