Jump to content

linchpin

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciężko jest mi Ci pomóc, jak nie odpowiadasz dokładnie na pytania (właściwie jedno ostatnie). Jak chcesz to mogę zerknąć jutro za darmo - napisz mi na priv w takiej sytuacji.
 2. A jaką stronę masz ustawioną jako strona główna?
 3. Ustaw sobie statyczną stronę główną (musisz wcześniej utworzyć stronę w pages żeby móc wybrać w tym położeniu). Ostatnie posty możesz nic nie ustawiać. Jak to zrobisz zapisz i zobacz co wyświetla się po przejściu na przykladowastrona.pl
 4. W Ustawianie / Czytanie w "Strona główna wyświetla" co masz ustawione?
 5. Robisz tak (zakładam, że masz serwer LiteSpeed - niby teraz działa z innymi, ale...): Ustawienia główne / Media - ustawiasz kompresję obrazów. Później wchodzisz w "optymalizacja obrazów" (menu po lewej). Później wchodzisz w tuning i ustawiasz krytyczny CSS Później w optymalizacja i w zasadzie trzeba tam wszystko włączyć. Wcale to nie jest takie proste bo część skryptów może przestać działać na stronie (jak przestaną to musisz albo je wykluczyć z np. połączenia skryptów JS lub wyłączyć całą tę opcję).
 6. Zrób kopię i spróbuj użyć https://wordpress.org/plugins/smart-image-resize/ . Powinno dać się tą wtyczką naprawić problem.
 7. Prawdopodobnie masz mix content, czyli coś leci bez kłódki na danej stronie (np. obrazek). Jak się zalogujesz w kokpicie masz kłódkę?
 8. Najlepszym skryptem wg mnie Magento i Woocommerce. Tu trochę statystyk: https://trends.builtwith.com/shop https://websitesetup.org/popular-cms/ https://barn2.co.uk/woocommerce-stats/
 9. Do takich zadań służą systemy CRM. Wpisz w Google darmowy CRM i będą dostępne różne opcje. Ja od siebie niczego nie mogę polecić. Wspomniane Trello też może być, ale w stosunku do typowego CRMa ma ograniczenia. Trello jest bardziej pod organizację pracy własnej lub zespołu.
 10. Cóż najlepsza jest praktyka, ale nie do szuflady. Jest teraz tyle portali i serwisów pisząc do nich od razu zbudujesz sobie portfolio. Przy uczelniach działa wiele czasopism można zacząć robić nietypowe formy - reportaż, wywiad. Ważne żeby ktoś dokonywał korekty Twoich tekstów (tj. niekoniecznie pod względem poprawności językowej) np. ktoś starszy w redakcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy