Jump to content

karol122

Forumowicze
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://stworzycstrone.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ok, to może być srebrna po prostu odpowiedź za przeproszeniem z du... i już dawno problem rozwiązany
 2. Sprzedam domenę serialwsieci.pl. Domena posiada linki dofollow z takich serwisów jak np. tvn24.pl. krakow.pl, naszemiasto.pl, rmf24.pl. Zainteresowanych proszę o kontakt priv lub na adres kamil.kluc@wp.pl
 3. niestety przekierowanie nie działa. Czy nie przekierowywuje ono domeny A na domenę B? Ja chcę przekierować http://domena-A.pl na https://www.domena-A.pl
 4. Cześć, tak jak w tytule, wiecie jak powinien wyglądać plik htaccess na wp, nginx żeby bezpośrednio przekierowywało mi http://domena.pl na https://www.domena.pl? Obecnie mam: # BEGIN WordPress # Dyrektywy zawarte między `BEGIN WordPress` oraz `END WordPress` # są generowane dynamicznie i powinny być modyfikowane tylko za pomocą # filtrów WordPressa. Zmiany dokonane bezpośrednio tutaj będą nadpisywane. <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUES
 5. jak dla mnie ciekawy pojedynek kto będzie wyżej w wynikach wyszukiwania content jest praktycznie taki sam, długość tekstów podobna, czas dodania itp.
 6. Cześć, Sprzedam artykuł sponsorowany na stronie http://www.softwarepatch.pl/. Dwie propozycje: 1. Artykuł sponsorowany umieszczony w odpowiedniej kategorii: marketing/biznes/it/gry/finanse Parametry domeny: TF Root domain: 41 DR: 34 RD: 735 TOP50: 4600 Widoczność: 460 Link dofollow: tak Czas publikacji: na stałe (nie krócej niż 12 miesięcy) Maksymalna liczba linków: 1 Rodzaje linków: URL, brand, naturalnie odmienione anchory Liczba dni na stronie głównej: 14 Artykuł będzie dostępny w danej kategorii.
 7. zależy jaką jakość mają te blogi, ale skoro jest tak mało zaindeksowanych to raczej znikomą
 8. skoro każdy link przekazuje link juice dalej i osłabia to wartość strony to gdzie ten cały linkjuice się kumuluje?
 9. Myślę, że jeżeli chcesz zobaczyć jakieś odpowiedzi to musisz napisać post po polsku. ?? Czy chodzi Ci o to jak masz wycenić swoje skuteczne pozycjonowanie?
 10. Pomijając kwestie etyczne jak oceniacie wpływ linku ze stopki klienta do strony docelowej? Mówi się sporo o zmniejszonej wartości linków ze stopki, ale widziałem przykład agencji, która jest wysoko na słowa kluczowe w stylu: "tworzenie stron internetowych duże miasto", "tworzenie stron www duże miasto", a w profilu linków większość to linki site wide ze stopki.
 11. Myślę, że łatwiej też byłoby Ci pomóc gdybyś napisał jakieś słowa kluczowe, które spadły i/lub podstrony z tym związane.
 12. Doświadczenie, wiedza, intuicja. Oczywiście nie wszystko wyłapiemy, ale jest dużo prostych rzeczy na przykład: 1. Strona konkurenta ma certyfikat SSL. 2. Strona klienta wczytuje się w 0,8 sekundy. 3. Słowo kluczwe znajduje się w meta title/h1 itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy