karol122

Forumowicze
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://stworzycstrone.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zależy jaką jakość mają te blogi, ale skoro jest tak mało zaindeksowanych to raczej znikomą
 2. karol122

  Linkowanie wewnetrzne

  skoro każdy link przekazuje link juice dalej i osłabia to wartość strony to gdzie ten cały linkjuice się kumuluje?
 3. Myślę, że jeżeli chcesz zobaczyć jakieś odpowiedzi to musisz napisać post po polsku. ?? Czy chodzi Ci o to jak masz wycenić swoje skuteczne pozycjonowanie?
 4. Pomijając kwestie etyczne jak oceniacie wpływ linku ze stopki klienta do strony docelowej? Mówi się sporo o zmniejszonej wartości linków ze stopki, ale widziałem przykład agencji, która jest wysoko na słowa kluczowe w stylu: "tworzenie stron internetowych duże miasto", "tworzenie stron www duże miasto", a w profilu linków większość to linki site wide ze stopki.
 5. Myślę, że łatwiej też byłoby Ci pomóc gdybyś napisał jakieś słowa kluczowe, które spadły i/lub podstrony z tym związane.
 6. karol122

  Słowo kluczowe w adresie ma sens?

  Doświadczenie, wiedza, intuicja. Oczywiście nie wszystko wyłapiemy, ale jest dużo prostych rzeczy na przykład: 1. Strona konkurenta ma certyfikat SSL. 2. Strona klienta wczytuje się w 0,8 sekundy. 3. Słowo kluczwe znajduje się w meta title/h1 itd.
 7. przeczytaj sobie ten wątek:
 8. karol122

  Strona główna znika z indeksu

  czyli jednym słowem trzeba być czujnym
 9. karol122

  Słowo kluczowe w adresie ma sens?

  Myślę, że chodzi tutaj o to żeby zrobić to co konkurencja, ale w przypadku tych pozytywnych rzeczy. Analiza dostarcza różnych informacji. Nie ma stron idealnych więc dobrze skopiować pozytywne działania konkurencji, ale też zrobić dobrze to co wskazalibyśmy że konkurenci robią źle. Po drugie, nawet jeżeli byłbyś za tą konkurencją to pamiętajmy że kopiowałeś najlepszych więc Twój wynik też byłby całkiem niezły.
 10. "Tak, korzystałem z wtyczki SEO przy zmianie adresów kategorii. Dlatego wszystko działa bez błędów." Ja bym takich wniosków nie wyciągał. Skoro nie chcesz podać adresu strony to sprawdź sobie poprzez screaming frog czy też np. przez takie narzędzie http://www.redirect-checker.org/ czy przekierowania są w porządku. A ten spadek spowodowany jest podstronami kategorii czy czego?
 11. karol122

  Strona główna znika z indeksu

  Ja się zorientowałem po monitoringu, że strony nie ma w indeksie. Wrzuciłem adres do GSC i problem się rozwiązał, ale intrygujące jest samo zjawisko.
 12. Cześć, tak jak w temacie posta. Jakie mogą być przyczyny zniknięcia strony głównej z indeksu? Problem już zażegnany bo URL został ponownie zgłoszony przez GSC i już z powrotem widnieje w indeksie, ale interesuje mnie sam fakt zniknięcia, a przede wszystkim jego przcyzyny.
 13. W jaki sposób wyceniacie pozycjonowanie dla klienta?
 14. karol122

  Struktura adresów URL

  Jasne, że tak. Inaczej czyli kosiarki/kosiarki-spalinowe to trochę taki keywords stuffing. Widziałem dzisiaj pseudo szkolenie SEO, w którym prowadzący twierdził że meta dane nie mają dużego wpływu na SEO xD
 15. Zastanawiałem się czy tylko ja uważam, że pozycjonowanie samemu w wielu przypadkach nie ma sensu. Fajny artykuł, dużo rzeczy trafnie wypunktowanych. Nie rozumiem tylko argumentu o zapleczu, bo jasne: jeżeli zlecę to agencji to nie jest to na mojej głowie, ale przecież płacę abonament i myślę, że ta firma w swoim wynagrodzeniu uwzględniła koszty zaplecza.