Jump to content

karol122

Forumowicze
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://stworzycstrone.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jak dla mnie ciekawy pojedynek kto będzie wyżej w wynikach wyszukiwania content jest praktycznie taki sam, długość tekstów podobna, czas dodania itp.
 2. Cześć, Sprzedam artykuł sponsorowany na stronie http://www.softwarepatch.pl/. Dwie propozycje: 1. Artykuł sponsorowany umieszczony w odpowiedniej kategorii: marketing/biznes/it/gry/finanse Parametry domeny: TF Root domain: 41 DR: 34 RD: 735 TOP50: 4600 Widoczność: 460 Link dofollow: tak Czas publikacji: na stałe (nie krócej niż 12 miesięcy) Maksymalna liczba linków: 1 Rodzaje linków: URL, brand, naturalnie odmienione anchory Liczba dni na stronie głównej: 14 Artykuł będzie dostępny w danej kategorii. Oznaczenie artykułu: (sponsorowany) Zakazana tematyka: niezgodna z prawem, hazard, erotyka, niezwiązana z tematyką serwisu Cena netto za publikację: 200 zł. 2. Logo z linkiem na stronie głównej w sekcji partnerzy: TF Strony głównej: 44 UR: 43 Link dofollow: tak Czas publikacji: 12 miesięcy Atrybut Alt: naturalny, dowolny, nie dłuższy niż 8 słów, może zawierać słowo kluczowe Zakazana tematyka: niezgodna z prawem, hazard, erotyka, niezwiązana z tematyką serwisu Cena netto za publikację: 299 zł Zainteresowanych proszę o kontakt: kontakt(malpa)softwarepatch.pl
 3. zależy jaką jakość mają te blogi, ale skoro jest tak mało zaindeksowanych to raczej znikomą
 4. skoro każdy link przekazuje link juice dalej i osłabia to wartość strony to gdzie ten cały linkjuice się kumuluje?
 5. Myślę, że jeżeli chcesz zobaczyć jakieś odpowiedzi to musisz napisać post po polsku. ?? Czy chodzi Ci o to jak masz wycenić swoje skuteczne pozycjonowanie?
 6. Pomijając kwestie etyczne jak oceniacie wpływ linku ze stopki klienta do strony docelowej? Mówi się sporo o zmniejszonej wartości linków ze stopki, ale widziałem przykład agencji, która jest wysoko na słowa kluczowe w stylu: "tworzenie stron internetowych duże miasto", "tworzenie stron www duże miasto", a w profilu linków większość to linki site wide ze stopki.
 7. Myślę, że łatwiej też byłoby Ci pomóc gdybyś napisał jakieś słowa kluczowe, które spadły i/lub podstrony z tym związane.
 8. Doświadczenie, wiedza, intuicja. Oczywiście nie wszystko wyłapiemy, ale jest dużo prostych rzeczy na przykład: 1. Strona konkurenta ma certyfikat SSL. 2. Strona klienta wczytuje się w 0,8 sekundy. 3. Słowo kluczwe znajduje się w meta title/h1 itd.
 9. czyli jednym słowem trzeba być czujnym
 10. Myślę, że chodzi tutaj o to żeby zrobić to co konkurencja, ale w przypadku tych pozytywnych rzeczy. Analiza dostarcza różnych informacji. Nie ma stron idealnych więc dobrze skopiować pozytywne działania konkurencji, ale też zrobić dobrze to co wskazalibyśmy że konkurenci robią źle. Po drugie, nawet jeżeli byłbyś za tą konkurencją to pamiętajmy że kopiowałeś najlepszych więc Twój wynik też byłby całkiem niezły.
 11. "Tak, korzystałem z wtyczki SEO przy zmianie adresów kategorii. Dlatego wszystko działa bez błędów." Ja bym takich wniosków nie wyciągał. Skoro nie chcesz podać adresu strony to sprawdź sobie poprzez screaming frog czy też np. przez takie narzędzie http://www.redirect-checker.org/ czy przekierowania są w porządku. A ten spadek spowodowany jest podstronami kategorii czy czego?
 12. Ja się zorientowałem po monitoringu, że strony nie ma w indeksie. Wrzuciłem adres do GSC i problem się rozwiązał, ale intrygujące jest samo zjawisko.
 13. Cześć, tak jak w temacie posta. Jakie mogą być przyczyny zniknięcia strony głównej z indeksu? Problem już zażegnany bo URL został ponownie zgłoszony przez GSC i już z powrotem widnieje w indeksie, ale interesuje mnie sam fakt zniknięcia, a przede wszystkim jego przcyzyny.
 14. W jaki sposób wyceniacie pozycjonowanie dla klienta?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy