Nocturne

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. Przydałaby się jeszcze opcja ukrywająca zlecenia z tekstem próbnym.
 2. Te najkrótsze poniżej 1500 zzs się nie powinny liczyć do tego, bo to rzeczywiście bez sensu.
 3. Oczywiście to dużo lepszy pomysł i to zarówno dla copywriterów, jak i dla strony. Copywriterzy będą mogli awansować nawet, jak na początku powinie im się noga, ale jednocześnie będą mogli spaść, jak nie będą się przykładać. Dzięki temu nie będzie sytuacji, że ktoś ma pecha, albo szczęście w pierwszych 10 tekstach i to zdecyduje o wszystkim.
 4. Właśnie dlatego pisałem, że lepszym kryterium byłyby zaakceptowane teksty. Zleceniodawcy oczekują nie wiadomo czego za półdarmo.
 5. Lepiej by było, gdyby dostęp do droższych zleceń zależał od ilości zaakceptowanych tekstów. Można wprowadzić dodatkowy warunek na przykład zaakceptowanych tekstów powyżej 6,00 zł brutto. Dzięki temu odsieje to początkujących, ale nie zaszkodzi doświadczonym copywriterom. Właśnie dostałem 4 za zaakceptowany tekst z zaproszenia prywatnego od klienta, dla którego pisze od kilku miesięcy. I teraz nie mogę nawet zobaczyć go na liście, bo tekst był droższy od 8.00 zł. Na żadnym portalu oceny nie działają dobrze, tylko za każdym razem prowadzą do mniejszych lub większych patologii.
 6. Welcome to Forum PiO - Pozycjonowanie i Optymalizacja - SEO. Please feel free to browse around and get to know the others. If you have any questions please don't hesitate to ask.