Jump to content

MarkM

Forumowicze
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.copymark.eu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz dopiero zauważyłem, że odkopałem wątek sprzed 4 lat - sorry.
 2. Korzystałem i wszystko było super.
 3. Cześć - od razu przepraszam, jeśli to złe miejsce na tego typu pytanie, nie wiedziałem w którym dziale je zadać. Ale do rzeczy: - miałem stronę internetową, z wyników której byłem zadowolony - miałem na 3 interesujące mnie frazy 1 miejsce w SERPie. Jednak chciałem zmienić adres. - wykupiłem interesującą mnie domenę, postawiłem WP na osobnym hostingu, ustawiłem robots.txt żeby się nie indexowała, przemigrowałem content ze starej strony 1 do 1, ustawiłem w htaacces przekierowanie 301. Zgłosiłem w Webmaster Toolsach chęć zmiany adresu. Odpaliłem indeksację Nowej Strony. - Na
 4. @Toto W każdym razie lepiej;) Eot, nie róbmy syfu. Pozdrawiam
 5. @Toto W momencie pisania tego wpisu nie otrzymałem informacji w tamtym wątku, jednocześnie nie był on stricte o tym, o co chciałem zapytać. Więc założyłem osobny temat, by było jasno wiadomo z czym potrzebuje pomocy, a nie aby "przypadkowi przechodnie" w obcym wątku mi doradzali. @Toto Jak zresztą widzisz dalej dostaję odpowiedzi "na około" - pytam prosto czy blog wewnętrzny wpływa na pozycję, otrzymuję odpowiedzi "generuje ruch".
 6. @norbas97 Nie z gramatycznego, ale ze stylistycznego i naturalnego punktu widzenia, wywaliłbym w ogóle "To". Let students upload homework/s albo their homework/s brzmi o wiele naturalniej.
 7. @Mario1972 Ta firma zajmuje się również stworzeniem treści na Twoją stronę, czy to leży po Twojej stronie? Bo jest tam bardzo ubogo w treść
 8. @Herbaciana Oprócz SSLa popracowałbym nad User Experience, bo zwłaszcza środek strony chaotyczny (boxy mają za duże przerwy w tekście i każdy jest innej wielkości, co sprawia chaotyczne wrażenie i odrzuca od czytania).
 9. Ja polecam dla wszystkich copy Ebooka (darmowego zresztą) wydanego przez Seostation przez Martę Gryszko i Karolinę Gudecką, we współpracy z porządnymi polskimi copy - dużo przydatnej wiedzy. Wygooglać pewnie starczy "Seo Content Marketing czyli jak zwiększyć ruch dobrymi słowami".
 10. @copykmatuszyk Ja unikam takich sytuacji wklejając najpierw do Notepada++ aby usunąć dziwne formatowania. Poletzam.
 11. @mateusz_js Jeśli szukasz czegoś bardziej skomplikowanego ale z dużo większą funkcjonalnościa (aby móc jednocześnie odznaczać i koordynować komunikację z klientami) spróbuj Zamana.
 12. Chcesz się douczyć pisać teksty stricte dziennikarskie, czy popracować nad swoim warsztatem jako pisarz ogólnie? I jaka forma tego dziennikarstwa, bo gdzie idziej będziesz szukała wiedzy w zakresie pisania publicystycznego, a gdzie indziej clickbaitowego typu pudelek. Sprecyzuj.
 13. @dwadolary Mnie chodzi raczej o to czy blog na stronie zrobi robote niż osobny? @Vexatus OK, dzięki wielkie - bałem się, że będzie marnowaniem czasu kultywowanie bloga i silenie się na OC na własnym blogu zamiast robienia tego na blogu zewnętrznym i linkowaniu - bo z takimi głosami się spotkałem.
 14. @Vexatus Dzięki za poradę - czyli w takiej sytuacji lepszy efekt blog zewnętrzny i linkowanie na stronę, czy jednak blog wewnętrzny i aktualizacja "dobrego contentu" i długoterminowe publikowanie? Wiem że nie ma 100% odpowiedzi jednak szukam jakiejś wskazówki, bo co rabin to co innego
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy