Jump to content

M@rcus_F3X

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I po szkoleniu Program na pozór może wyglądać niepozornie, ale jak zapozna się z zaawansowanymi funkcjami, których nie widać na pierwszy rzut oka to uświadamiasz sobie, jaki potencjał w nim drzemie Polecam i dzięki za odpowiedzi na wszystkie pytania na szkoleniu!
 2. Cześć, Czy warto zrobić myk, aby powtarzające się na wielu podstronach obrazki np. w headerze strony miały inne opisy alt w zależności od podstrony na jakiej się znajdują? Czy może to mieć negatywny efekt?
 3. Cześć, ile czasu z reguły trzeba czekać na licencję i sam program? Kupiłem wczoraj ok 23:00 i do tej chwili, poza automatyczną fakturą nic nie dostałem.
 4. Tak premium. Ok jak dostanę pełne info od twórcy to odezwę się i link do wideo. Dzięki!
 5. Dzięki, ogólnie na początek potrzebuje softu, który umożliwi mi generowanie linków z forów i blogów. Kupiłem wczoraj Xneolinks, czy szkolenie o którym piszesz w sygnaturce jest jeszcze aktualnie? Jeżeli nie, to czy istnieje jakieś wideo z tego szkolenia?
 6. @MaxPan zrozumiałbym, gdybym pisał z wielu kont, wykorzystywał je do generowania linków, etc. Napisałem jasno, że to przez pomyłkę. Sorry. Możesz możesz się odnieść do ostatniego pytania o Xneolinks?
 7. Rejestrowałem kiedyś na komórce, bo nie pamiętałem danych do logowania, a okazało się, że mam je zapisane w kompie. Swoją drogą, czy Xneolinks nie jest tutaj najlepszym wyborem? Rzeczywiście jest tak dobry jak to opisuje twórca?
 8. No i mam zagwostkę, nie ukrywam, że jest to zakup pierwszego softu tego typu. XRumer jest w zasadzie w tej samej cenie co ZennoPoster. Docelowo ma to generować linki z forów jak i komentarzy na blogach. Nie wiem czy się nie mylę, ale ZennoPoster chyba jest bardziej elastyczny ale przy tym i trudniejszy? Co radzicie wybrać na 1 zakup?
 9. Sprawdzę, z tego co pamiętam kombinowałem z powered by... Czy jest jakaś możliwość uzyskania XRumera w wersji demo? Na stronie w FAQ piszą o niej, ale nigdzie nie można jej znaleźć.
 10. @s_matysik te także będę testował, jednakże chciałbym wiedzieć co w GSA robię źle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy