Jump to content

KamiX

Forumowicze
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KamiX last won the day on April 6

KamiX had the most liked content!

Community Reputation

63 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie spotkało mnie coś takiego. Jest możliwe, że przez przypadek się coś podobnego do innych treści może trafić, bo przecież nie jesteśmy w stanie znać wszystkich tekstów, jakie na dany temat już istnieją w sieci. Skoro jednak sprawdziłeś tekst w antyplagiatach i nic nie wykazały, to warto napisać do adminów, żeby jeszcze raz sprawdzili. Albo ci napisali, co tam było nie tak. To trzeba wyjaśnić, ja bym tego tak nie zostawiała nawet jeśli o byle precla chodzi.
 2. Co do mojej inteligencji nie myliłeś się, nie brakuje mi jej, a że jestem trochę zołzą, nic nie poradzę, a inteligencji to nie ujmuje. Wyzwiskiem bym nazwała słowo debil, idiota, a nie tłuk.
 3. @Zidel94 Daj spokój, nie ma co z nimi dyskutować. Po prostu nic nie rozumieją, nie przetłumaczysz,
 4. Dokładnie, otóż to. A oprócz tego chcemy, żeby stawki też były jakieś wyższe, ale jak nawpuszczamy nowicjuszy, którzy chętnie będą pisać za najniższe, to zleceniodawcy nie dadzą wyższych stawek widząc, że nawet za najniższą ktoś im napisze.
 5. No właśnie, zawód otwarty, a nie powinien taki być... bo przyjmowanie nowych w nieskończoność, jeśli inni się nie wyrejestrowują nie prowadzi do niczego dobrego.
 6. Choć jeden normalny człowiek tutaj oprócz mnie... Dzięki za poparcie! Co do mojego pisania - tak, realizuję prywatne zlecenia, bo jestem ambitniejsza i nie traktuję GC, jako jedynego źródła dochodu. Jak mam czas, to piszę tu czy na innych portalach także. Z samych portali nie da się wyżyć, a teraz to już w ogóle i trzeba działać.
 7. To widzę, że jestem jedyną normalną osobą w tym gronie i kończę dyskusję, bo mi szkoda czasu na dyskutowanie z takimi...
 8. Dawno już skończyłam studia, a jako copywriter pracuję już kilka lat i mam sporo już doświadczenia. Wiem, co piszę. Mnie nie powinni konta blokować, ponieważ pracuję uczciwie. Może teraz przy prywatnych zleceniach mam mniej czasu na pisanie na portalu, ale od czasu do czasu zaglądam i czasem coś piszę. Teraz na portalu nic nie mogę zrobić, bo nie mam czasu, żeby siedzieć cały dzień i odświeżać co 5 minut. Mnie też zależy na poprawie sytuacji z ilością zleceń i uważam, że przyjmowanie nowych copy przy mniejszej ilości zleceń mija się z celem. Chcemy zarabiać jako tako, a nie po parę złotych, bo milion ludzi nagle chce zostać copywriterami, bo nie może wytrzymać na tyłku bez zajęcia...
 9. Dlatego trzeba działać z dwóch stron - ograniczyć rejestrowanie nowych copy i promować portal wśród zleceniodawców. Tylko takie dwustronne działanie da efekty, może.
 10. Na portalu wzrost liczby copy właśnie jest przyczyną problemów. Admin tu pisał kilka dni temu, że ilość zleceń na co dzień jest bez zmian, a za to liczba copy gwałtownie wzrosła.
 11. Nie, nie brzmię jak nastolatka. Z wami się po prostu nie da dyskutować. Konieczne jest zarówno zamknięcie rejestracji nowych copy w tej sytuacji, jak i działania promocyjne, aby było więcej zleceń. Zleceniodawcy też będą chcieli zaoszczędzić niestety teraz i wielu zrezygnuje z naszych usług albo wystawi zlecenia za najniższe stawki, żeby jak najmniej zapłacić. Na to niestety rady nie ma, ale trzeba zarówno ograniczyć liczbę copy, bo przy mniejszej ilości zleceń będzie naprawdę katastrofa, jak i promować portal wśród zlecających. Admini powinni skupić się na kampaniach promocyjnych skierowanych do klientów, a nie do copy teraz. Ja na szczęście nie muszę innego zajęcia szukać, bo mam stałych prywatnych klientów, zresztą nie zamierzam pchać łap tam, gdzie nie mam o niczym pojęcia.
 12. Da, bo będą mogli zarejestrować się aktywni. I nie, to nie są pierdoły, tylko poważny problem związany z brakiem zleceń z powodu zbyt dużej ilości copywriterów!!!
 13. Nie da się doskonalić warsztatu, bo uczymy się cały czas realizując zlecenia, a teraz ich nie ma...
 14. Nie tylko copywriting istnieje... wiele rzeczy można robić. Tymczasem klienci też zaczną oszczędzać i przestaną zlecać teksty, bo nie będą mieć kasy i to plus gwałtowny wzrost ilości copywriterów spowoduje katastrofę na rynku w tej branży... na portalu już jest katastrofa i trzeba podjąć jakieś działania, żeby tą sytuację załagodzić, a więc przede wszystkim uniemożliwić rejestrację kolejnych copy… Niech sobie innego zajęcia szukają, a nie psują nam sytuację.
 15. Nie, nie zachowuję się. Zachowuję się normalnie, jak każda osoba walcząca o swoje i nie godząca się z tym, co się dzieje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy