Justyna88

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzisiaj wszystkie teksty długo "wiszą". Niestety często system ma problem ze sprawdzeniem tekstów.
 2. @GoodContent.pl Napisałam maila. Sytuacja dość pilna. Przypominam się tutaj, bo wiem, że maile ode mnie lubią się zagubić w drodze
 3. Ja niestety zauważyłam pewną prawidłowość. Niby mam dostęp do zleceń lepiej płatnych, ale to one widnieją u mnie tylko na liście, a po wejściu w zlecenie już nie!
 4. Ja teraz po wejściu w każde zlecenie nie widzę tekstów do napisania. Mimo, że widnieją jako aktywne
 5. Istnieją zlecający, którzy nie chcą tracić czasu na odsyłanie tekstu do poprawki. Wolą go odrzucić. Kiedyś takie tłumaczenie uzyskałam. Oczywiście było mi przykro, bo ja poświęciłam czas na napisanie tekstu. W dodatku nadal uważam, że tekst został odrzucony bez większych powodów.
 6. Ja pisałam dalej, mimo że przydarzyła mi się podobna sytuacja. Kilka godzin nad tekstem, dołączenie literatury, a w efekcie odrzucenie tekstu. Dodatkowo na pytanie o powód odrzucenia, zostałam postraszona sądem za plagiat. Niestety zlecający nie był w stanie przywołać fragmentów tekstu, o których plagiat mnie posądza. Sami. Okazało się, że znamy się poza GC
 7. Niektórzy zlecający teksty na GC nie mają świadomości, ile copywriter dostaje na rękę. Niestety. Przekonałam się o tym kilkukrotnie. Na szczęście sporo kontaktów z GC udało mi się przenieść na grunt prywatny.
 8. Tak naprawdę każdy zawsze może znaleźć jakiś powód do niższej oceny. Szkoda, że czynnikiem wpływającym na ocenę może być także zły nastrój zlecającego lub pośpiech.
 9. Znowu pojawia się problem ze sprawdzaniem tekstów. W dodatku znowu tekst błędnie uznany za nieunikalny (notabene po 5 godzinach oczekiwania).