Jump to content

ArcziB

Forumowicze
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ArcziB

 1. A jak się mają treści zamieszczane w profilach, które są automatycznie generowane inaczej mówiąc nielogiczny bełkot. Czy warto zwracać na to uwagę. Z oferty zamieszczonej na PIO w zakładce linki nabyłem " super silne linki z profili " a tam właśnie taki bełkot. Wykonawca tłumaczył, że to tekst dla robota i żadnego znaczenia nie ma składnia. Z uwagi, że profili nie było zbyt wiele ręcznie poprawiłem teksty. Jak to jest z tym naprawdę.
 2. Czy uzupełnianie pola bio lub o mnie treścią zawierającą frazy pozycjonowanej strony w profilach daje jakieś pozytywne efekty?
 3. nie wiem czy mocne, ilość blisko 4000 szt
 4. Domena nie generuje ruchu bo jest od dwóch lat "martwa" ale ma backlinki jakieś.
 5. Nie będzie negatywnie wpływać? czy nie warto rejestrować i wykorzystać?
 6. Zarejestrowałem całkiem nową domenę bez historii, którą obecnie pozycjonuję. Złożona jest z dwóch wyrazów połączonych myślnikiem. Kiedy sprawdziłem w google nazwę mojej domeny w cudzysłowach okazało się, że w wynikach wyszukiwania pokazała się strony złożona z tych samych wyrazów, które połączone są kropką. Obecnie strona ta nie jest zarejestrowana. Z web archive wynika, że była ona tematycznie powiązana ze moją stroną, ale też znalazłem na niej jakieś dziwne treści z chińskimi znakami oraz różnymi "dziwnymi'" linkami wychodzącymi do stron obcojęzycznych . Czy strona o tej samej nazwie, która kiedyś funkcjonowała i była wszystko wskazuje zaspamowana może mieć negatywny wpływ na pozycjonowanie mojej strony? Czy może warto ją zarejestrować i wykorzystać pod zaplecze czy też w innym celu?
 7. Właśnie przed chwilą ruszyło. Działa już. Dzięki za pomoc.
 8. W trybie podglądu wszystko działa lecz Analytics nie pokazują się kliknięcia w trybie rzeczywistym, ani też w raporcie Zachowania i zdarzenia z dnia ubiegłego. Próbuję testować działanie przy uruchomieniu strony na smartphonie poprzez klikanie w nr telefonu ale nie pokazują się żadne zdarzenia w Analytics w trybie rzeczywistym.
 9. Proszę o sprawdzenie czy dobrze ustawiłem w GTM zliczanie kliknięć w nr telefonu jako link. Tag uruchomiony wczoraj , a do dzisiaj nie ma żadnych danych o kategorii Phone w zdarzeniach w Google Analytics.
 10. Jeśli chodzi o index.html i "/" to mam ogarnięte. Nie mam pewności jedynie czy to ma znaczenia na podstronach.
 11. Czy jeśli na każdej podstronie witryny mam zapis - link rel="canonical" href="index.html" to będzie to negatywnie wpływać na pozycjonowanie podstron. Znalazłem informację z których wynikało, że jeśli w każdej podstronie znajdzie się odwołanie do linka kanonicznego będą on rzadziej odwiedzane przez Googla. Korzystam z aplikacji do generowania motywów i tam z automatu dodany jest rel="canonical na każdej podstronie. Zastanawiam się czy usuwać z kodu odwołanie do linku kanonicznego czy zostawić. Bardziej zależy mi na pozycjonowaniu podstron niż strony głównej. Natomiast pomiędzy podstronami nie występuje duplikacja treści.
 12. Ostatnio nie robiłem zbyt wiele. Po odnotowaniu spadków dodałem trochę nowej treści i pozyskałem kilka linków no i zrzekłem się linków, o których pisałem na początku. Mam takie pytanie czy jeśli z jednej strony/bloga prowadzi do mojej strony 400 linków, które powstały po pozostawieniu tam komentarza może mieć to negatywny wpływ?
 13. Wszystkie strony są. Wirusa brak. Na początku maja byłem na 2 - 3 pozycji na frazę, która daje największy ruch i właśnie od 5-7 maja strona systematycznie spada i dziś jest 8-9.
 14. Czy były jakieś znaczące zmiany w algorytmie Google bo zauważyłem, że od 5-7 maja mam duży spadek dla głównej frazy na jednej ze stron.
 15. Zauważyłem w GSC linki ze stron, których nie pozyskałem. Oto one - entplusg.tk, krqavitzx.cf, makrophoneri.tk. Zrzec się ich czy zostawić?
 16. Takie pytanie? Jak skutecznie pozycjonować podstrony? Otóż zależy mi na wypozycjonowaniu podstron gdzie na każdej z nich znajduje się treść z ofertą usług skierowaną na konkretny kraj (każda podstrona to ta sama usługa ale skierowana na inny kraj). Czy ma znaczenie linkowanie do strony głównej gdzie znajduje się treść ogólna czy wyłącznie skupić się na linkowaniu i optymalizacji podstron? Z góry dziękuję za pomoc.
 17. Co jest lepsze z punktu widzenia SEO oraz wydatków? Przechwycona domena na której była kiedyś podobna tematycznie treści do strony pozycjonowanej, bez linków przychodzących, bez dużej ilości podstron czy zakup artykułu sponsorowanego na stronie bez żadnego ruchu?
 18. Dokładnie chodzi mi o mobilny przycisk, wyświetlany tylko na telefonach. Coś w stylu jak tutaj - ismartfon.pl. Te rozwiązania linków znam.
 19. Chodzi o przycisk za pomocą którego wywołuje się połączenie telefoniczne.
 20. Witam szukam kodu bądź sposobu implamentacji przycisku callback na stronę w HTML, moja strona nie jest na Wordpress. Może ktoś wie gdzie znaleźć gotowe rozwiązania, oczywiście nie chcę płacić abonamentu za działanie przycisku, wchodzą w grę również płatne rozwiązania.
 21. Zauważyłem, w GSC że po dodaniu ssl niektóre podstrony z https nie zostały zaindeksowane i uznane jako duplikaty stron. Czy muszę coś jeszcze robić czy tylko jeszcze czekać. Od dodania ssl upłynął już miesiąc.
 22. Czy to normalne, że zaraz po wdrożeniu ssl występują spadki pozycji ? U mnie tak się właśnie stało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy