Jump to content

mike1232

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. watek do usuniecia
 2. Szukam sposobu, jakiegoś skryptu, nie wiem - do blokady print screen. Znalazłem w internecie coś takiego <head> <script> var browser = navigator.userAgent; var ie = 0; if (browser.indexOf("MSIE") != -1 && browser.indexOf(") ") == -1) ie = parseFloat(browser.substring(browser.indexOf("MSIE")+4)); var id_status_blink = 0; function status_blink(txt) { window.status = txt; if (!txt) id_status_blink = setTimeout('status_blink("KLIKNIJ WEWNĄTRZ OKNA PRZEGLĄDARKI !!!!!")', 250); else id_status_blink = setTimeout('status_blink("")', 1500); return true; }
 3. Sprawdziłem przez screaming frog seo i pisze, że przy części linków jest blokada poprzez roboty.txt czy to ma takie samo działanie jak nofollow??
 4. hmmm i jest ich dużo na każdej stronie tak z 20 linków https://recito.pl/krwawy-ksiezyc-k-c-hiddenstorm/ Sprawa jest taka że pod cytowanym tekstem wstawiłem link do strony księgarni. Później wyczytałem, że linki kierujące do wysokowypozycjonowanych stron pomagają. Teraz piszesz, że duża ilość linków może szkodzić. Strona jest w ciągłej budowie, kilka rzeczy nie dokończonych, kilka nie zaczętych, a kilka do poprawy. Mój czas dla strony mieści się między 21 - 24 w nocy także trochę to trwa....
 5. https://widoczni.com/blog/od-czego-zalezy-pozycja-w-google/ Ale mniejsza z tym, bo tak czy siak muszę umieścić adres skąd brałem informacje do artykułu. Pytanie tylko czy wstawiać to bezpośrednio do strony czy poprzez link affilacyjny no i który z nich zostanie wykryty przez google.
 6. Z tego co wyczytałem dobrze jest aby do naszej strony prowadziły linki z innych stron, jednak sami również możemy linkować do stron "zewnętrznych" lepiej pozycjonowanych co powinno również przynosić korzyść. W jaki jednak sposób google widzi adres np "https://programpartnerski.pl/url=https://allegro.pl" Czy uznaje że linkuje program partnerski czy allegro??
 7. Jestem w trakcie robienia strony o książkach. Strona robiona jest na WordPress. Pomysł był taki, że robię krótki własny opis książki, później w cytacie umieszczam streszczenie książki ze strony księgarni (z tego co słyszałem to jeżeli jest kopią tekstu w cytacie to nie wpływa negatywnie na stronę) następnie link do księgarni. Po sprawdzeniu na https://copywritely.com mam 100% unikalny tekst (dziwne bo np tytuł książki i autora powinno wykrywać jako kopie. Na siteliner.com mam już 46% kopii. Jak to jest z tym cytatem i co zrobić aby skopiowany tekst omijał
 8. Mam stronę na woocommerce, zainstalowałem tam wtyczkę yoast seo - poprzez którą utworzyłem mapę strony. Wygląda ona jak zrobiona z podstron, na samym końcu otwiera się produkt. W pracy na prestashop mapa strony wygląda jak "drzewo" w .xml. Jest tam tytuł produktu, krótki opis, tytuł zdjęcia, adres zdjęcia. Czy mapa utworzona przez yoast seo jest gorsza? Jeśli tak to w jaki sposób utworzyć mapę "drzewo" xml.
 9. W Google Search Console wyświetlają się nie aktywne odnośniki. Wprawdzie mam przekierowanie z #404 na stronę główną ale nie wiem czy nie lepiej je usunąć, no i w jaki sposób. Strona ma ok 1 roku czyli dość mało, linki są pozycjonowane ale po wejściu na nie użytkownik jest przenoszony na stronę główną.
 10. hmm czyli kopie opisu trzymam w komentarzach dla klienta (roboty nie będą brały pod uwagę komentarzy). Dla robotów stworzę krótki opis <h2> i biedzie git.
 11. @zgred Tak mogę, też myślałem o dodaniu tekstu do <blockquote> albo wyróżnienie poprzez <h1> tytułu. Nie wiem w jakim stopniu roboty google podchodzą do wypunktowanego skopiowanego tekstu. Czy będą go widziały jako kopie tekstu?
 12. Mam stronę na woocommerce i według umowy muszę wpisywać tam otrzymane opisy produktów. Podejrzewam że takie same opisy trafiły do innych osób. Kopia kopii kopii wpływa negatywnie na pozycjonowanie. Co mogę zrobić aby nie obniżało to mojej pozycji? Tytuł SEO, opis SEO wprowadziłem według własnych koncepcji.
 13. Nie wiem jak to nazwać, chodzi mi o to aby nad produktami pojawiał się pasek pokazujący w jakich kategoriach/podkategoriach znajduje się produkt. Coś podobnego jak na zdjęciu poniżej z allegro Nie mogę edytować posta więc piszę tutaj. motyw shoppingcart
 14. ok, rzeczywiście coś zamieszałem. Są dwie opcje 1. W sklepie wystawiam produkty w których będzie skopiowany tytuł i opis produktu, będę mógł jednak wpisać samodzielnie własne meta opisy, meta tytuł, tagi i alt zdjęć. 2. Będą wyłącznie odnośniki do stron, bez kopii opisów i bez możliwości samodzielnego wpisywania meta opisy, meta tytuł, tagi i alt zdjęć. Tutaj miałem pytanie bo z jednej strony kopia tekstu wpływa negatywnie ale z drugiej strony własne tagi pomagają w pozycjonowaniu. Treść wyłącznie na własnej stronie skopiowany opis - tak można skop
 15. Prowadzę sklep na którym mam odnośniki do produktów innych sprzedawców. Mam do wyboru albo muszę użyć skopiowanego opisu z tytułem produktu i zachować własny meta opis, meta tytuł, tagi i alt zdjęć albo dać wyłącznie odnośniki do produktów bez żadnych dodatkowych funkcji seo. kopia opisu wpłynie negarywnie, jednak zachowam tagi i opisy meta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy