Jump to content

Glina91

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, widzę, że nie tylko ja mam problem z tą firmą... jak widać przez ten czas niczego się nie nauczyli i w dup... mają swoich klientów. Czy może mi ktoś podać jakiś inny numer do tej firmy, bo ten na stronie to jakaś porażka prawie miesiąc próbuję się do nich dodzwonić i ani razu mi się nie udało... Na maile które jak się sama firma chwali realizowane priorytetowo nie mają czasu odpisać, a czekam od nich na kody do przeniesienia domeny. 0 informacji zwrotnych kiedy te kody wydadzą. Jak ktoś może podać mi w wiadomości prywatnej jakiś numer to będę wdzięczny.
 2. Hej, chciał bym usunąć z swoich linków www. czy jest gdzieś prosta opcja do tego czy wiąże się to z ingerencją programisty?? Zauważyłem też, że stron z www jest więcej zaindeksowanych w googlach czy to ma duży wpływ na indeksowanie stron?? I jeszcze jedno pytanie bo już się namęczyłem przy tym i dalej nie osiągnąłem tego co chciałem. Strona główna w linku posiada www.mojastrona.com/pl/strona-glowna/ i czy jest możliwość aby została pod linkiem wskazującym tylko wersję języka?? Dzięki za pomoc!
 3. Hej, borykam się od jakiegoś czasu z problem z zaindeksowaniem strony głównej. Dziś sprawdziłem, że ona nawet nie jest uwzględniana w sitemapie i pewnie to ma znaczący wpływ na jej zaindeskowanie. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co mogę zrobić? Strona jest postawiona na wordpressie i mam wtyczkę yosta wykupionego. W ustawieniach pozaznaczałem, żeby była pokazywana w wyszukiwarkach itp. chyba, że pominąłem jakieś okienko w którymś miejscu i przez to mam ten problem. Dzięki za pomoc!
 4. Wygląda mi na to, że tak jak by mam 2 opisy i meta tytuły? Widzę zmianę w googlach ale ewidentnie mam coś źle ustawione, bo skoro używam Yoast Premium, a opis mam również dodany w Ustawieniach Ogólnych Wordpress-a, to miałem nadzieję, że wtyczka ma większą "moc" i zacznie nadpisywać te opisy i tytuły. Bo jak sprawdzam źródło strony to jest tylko ten opis z ustawień ogólnych? I czy powinienem go usunąć czy to za jakiś czas się zmieni samo?
 5. www.allerad.com Tak jestem cierpliwy ale myślałem, że jest jakiś większy problem z indeksowaniem bo linki mi się dość szybko zaindeksowały, opisy i atrybuty dodawałem jakiś czas temu. Piszę tak kontrolnie bo jestem świeżakiem, jeżeli chodzi o SEO ogólnie i wolę się podpytać tutaj czy mogę coś jeszcze zmienić.
 6. Cześć, zauważyłem, że w panelu "Mapa witryny" mam przesłanych 202 grafiki a zaindeksowaną tylko 1. Wiecie co z tym może być nie tak że się inne grafiki nie zaindeksowały lub gdzie leży problem?
 7. Ponad miesiąc temu ale chyba znalazłem przyczynę tego zdarzenia przekopując forum, wtyczka Yoast ma opcję nadpisywania opisów i ja miałem wyłączoną. Więc za jakiś czas się dowiem czy to była ta przyczyna.
 8. Glina91

  Cześć

  Cześć wszystkim, moja historia jest krótsza, bo w nowej pracy jestem odpowiedzialny za zwiększenie rozpoznawalności strony w internecie. Wcześniejsze doświadczenia mam raczej z Adwordsów, bo tym się zajmowałem kiedyś na praktykach w jednym z największych sklepów internetowych w Polsce. Ale specyfika produktów była zupełnie inna, a teraz same reklamy nie wystarczą więc przyszła pora na naukę SEO i oto jestem tutaj. Jeżeli macie jakieś informacje które powinienem posiąść od samego początku aby dobrze pozycjonować stronę to chętnie się wgryzę w konkretne działy. Pozdrawiam
 9. Hej, nie wiem czy to jest dobrze ustawione, ale moja domena gdy wpiszę w google "site:www.allerad.com" praktycznie pod każdym linkiem ma ten sam meta opis. Używam Yoast SEO premium i dla każdej domeny ustawiałem oddzielnie meta opis. Dodam, że strona jest postawiona na Wordpressie i nie wiem czy po prostu czegoś tam nie przestawiłem, że się tak dzieje. Zaczynam dopiero się uczyć tego wszystkiego więc na pewno mam duże braki, jeżeli chodzi o wiedzę dotyczącą SEO. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy