PADRE

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. Witam, Już od jakiegoś czasu sie z tym spotykam i nie znalazłem nigdzie odpowiedzi.. Może Wy mi to wytłumaczycie. Otóż zauważyłem, że sporo czołowych graczy ma wiele dziwnych linków - poniżej przykład u wólczanki: O co chodzi z tymi linkami? Wygląda to na jakiś syf, ale skąd to się bierze i czy to sa naprawde syfiaste linki czy może w jakiś dziwny sposób one pomagają?
 2. PADRE

  [Darmowy] SeoPrzybornik - zestaw narzędzi SEO

  Jest problem z captcha - nie pobiera się, co uniemożliwia jej przepisania. Problem występuję w BACKLINKI -> Backlinki do strony.
 3. Dziękuję za szybką i konkretną odpowiedz. Można zamknąć PS: jak się nadaje punkty reputacji, lub jakieś "lajki/plusiki" aby docenić użytkownika za pomoc? (możecie mi napisać na PW aby nie robić spamu).
 4. Witajcie, Mam pytanie dotyczące robota Google, otóż zastanawiam się czy sposób zapisu adresu w kodzie jest zrozumiały dla robota Google. Wiem że istnieje opcja "Pobierz jako Google" w GSC, jednak tam jedynie jest ukazane jak robot Google widzi kod a mi chodzi o to czy robot rozumie ten kod Dla przykładu dajmy na to, że mam domenę www.przyklad.pl I na tej stronie znajduję się kilka linków zapisanych w takiej postaci: <a href="/katalog1"... No i tutaj moje pytanie - czy robot Google jest w stanie ogarnąć, że to chodzi o www.przyklad.pl/katalog1 czy jest to dla niego jakiś niezrozumiały link i go pomija nie podążając nim? Czy adres może być zapisany tak jak jest teraz czyli <a href="/katalog1"... czy jednak trzeba zmienić na <a href="www.przyklad.pl/katalog1 Jak to jest? Może macie jakieś artykuły/testy z tym związane?