Jump to content

Tseo

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W jakim pomogło a w jakim nie? Napisz więcej szczegółów to łatwiej będzie pomóc.
 2. "pobierz jako Google" w GSC na stronę główną + oznaczenie przechodzenia po linkach (tutaj strona główna, bo jest limit na to bodaj 10) i ew. bez przechodzenia przez linki 300 URLi (300 to bodaj limit). To samo z nową sitemapą (tutaj zaznaczenie przechodzenia).
 3. .com - lepiej zagraniczne, gorzej państwowe | .pl - lepiej państwowe, gorzej zagraniczne osobiście zrobiłbym .com + hreflangi na wersje w katalogach hostingi przeważnie mają współdzielone IP, osobiście kupiłbym VPS i geolokalizacje na IP w danym państwie, żebym nie miał takiego samego IP jak zaspamowana zapleczówka, jeśli takowa wystąpiłaby u innej osoby, która współdzieli to samo IP, co Ty na hostingu
 4. może marker danych w GSC? schematy oznaczysz i resztę uzupełni na analogii
 5. Dodaj id jako wpis wykluczony w sitemap, zapisz i usuń cache, jeśli masz. Powinno pomóc (jak nie, to wyłącz i włącz wtyczkę)
 6. 301 na wersję zaindeksowaną albo na tą, której w indeksie więcej (site:adres.pl), bo generalnie nie ma większej różnicy między www czy bez www.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy