Jump to content

mario68

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czyli z google jest jak z kobietą... bóg wie o co jej chodzi
 2. Siema, mam parę linków, jak dla mnie o dobrych parametrach wg ahrefs, są to zagraniczne stronki. Chciałbym was podpytać czy warto kierować linki z takich profili do mojej strony? przykładowe 3 poniżej: https://zapodaj.net/42e3dfb1c45df.jpg.html
 3. Witam, jestem laikiem, który chce samotnie pozycjonować sklep Jest on dość dobrze zoptymalizowany, ale brakuje w nim linkowania... czy uważacie, że szukanie linków po pozycjonowanych frazach jest ok? tzn jeśli pozycjonuję np. "Skup aut Gdynia" to warto w google wpisywać taką frazę i szukać blogów, for, profili gdzie można zamieścić link/wpis (powiedzmy pierwsze 2-3 strony wyszukiwań)? Będą to wartościowe strony? Warto stosować taką praktykę?
 4. "póki mamy mało własnych treści, to niech one wypełnią poradnik" ... ale mam opcję w blogu "indeksowanie przez roboty wyszukiwarek: tak/nie" - jeśli zaznaczę, by nie indeksować to google będzie je pomijać? Traktować tak jak by ich nie było?
 5. Siema, prowadzę firmowego bloga na którym zamieszczam własne "wypociny", które staram się wypozycjonować, ale niestety szef często narzuca mi bym dodał jakiś wpis, który jest duplikowaną treścią.... i moje pytanie do was. Jakoś negatywnie będzie wpływać ta duplikowana treść z innego wpisu na moje autorskie wpisy? Duplikowana treść będzie wadzić tylko na tym 1 wpisie? czy na całej stronie?
 6. Witam, jesteście w stanie mi odpowiedzieć jak oddziaływać będą komentarze pisane poprzez Disqus'a na mój blog? np. Skomentowałem poprzez profil w Disqus wpis w Blogu A - google przekaże jego "moc" do Disqus'a ? czy do Disqus'a, a następnie do mojego bloga?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy