Jump to content

spedid

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @deha21 jaki masz ruch, że takie kwoty?
 2. Jak dużo wejść to może warto dodatkowo dodać coś typu CPM?
 3. W temacie narzędzi - warto wspomnieć o możliwości zabezpieczenia ich kodem SMS lub mailem.
 4. Jak szybko, tanio to polecam coś w stylu seopilota. Jak naprawdę nie zależy Ci na jakości to możesz nawet skorzysta z automatycznie wygenerowanych tam opisów linków.
 5. spedid

  Jaki monitoring

  Polecam ASPS - nawet w darmowej wersji dla kilku fraz działa i wygląda dobrze, a opłaty przy większych ilościach linków nie są specjalnie wysokie.
 6. Zdecydowanie polecam Dlvrit, posiada dużo ciekawych opcji i jest łatwy w użytkowaniu. Bardzo tani (przy płatności rocznej), a jak ktoś potrzebuje tylko do jednego konta, to może korzystać z darmowej wersji.
 7. Pomijając włamania, łatwo samemu dodać odpowiedni skrypt do WordPressa - są nawet dedykowane wtyczki. Taka alternatywa dla reklam na stronie itp.
 8. Pomijając kwestie moralne i prawne, to jeżeli chodzi o takie tłumaczenia to ponoć lepiej nie korzystać z rozwiązań Google (jeżeli chce się uzyskać unikalne treści). Z innych naprawdę dobrych translatorów można spróbować np. tego: deepl.com/translator
 9. Ja również dziękuję @jimmi bo to przydatna informacja. :-)
 10. Jak w temacie. :-) A na forum trafiłem po dodatkową wiedzę na temat SEO, bo zawsze można się czegoś nauczyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy