pozycjoner89

New members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. pozycjoner89

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Czy w marcu będzie może jakiś kod?
 2. pozycjoner89

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Kiedy mniej więcej można spodziewać się tej promocji świątecznej?
 3. pozycjoner89

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Witam Chciałem zamówić dziś pakiet, lecz skończyła się już promocja. Czy jest szansa na jakieś przedłużenie albo inny rabat? :)
 4. pozycjoner89

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  @s_matysik Będzie jakiś kod może na dniach? :]
 5. pozycjoner89

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Witam Jest szansa na jakiś kod?
 6. pozycjoner89

  Zmiana domeny bez ponoszenia strat w SEO ?

  Jestem tego świadomy i dlatego zapytałem o to w momencie, kiedy jeszcze mogę używać starej domeny niespełna przez miesiąc. Nie wiem natomiast czy taki okres wystarczyłby by przenieść moc na nową domenę... Nie napisałem nigdzie, że mam z tej strony kokosy. Przynosi ona po prostu mi dodatkowy zysk, który mnie obecnie zadowala. Nie chodzi też tutaj o wspomniane 130zł, lecz o potencjalną możliwość przeskoczenia na bardziej atrakcyjną domenę. Ale z tego co widzę, to gra nie jest warta świeczki.
 7. Witam Na wstępnie pragnę poinformować, iż nie jestem do końca pewien czy zakładam temat w stosownym dziale. Jeżeli tak nie jest, to bardzo proszę o przeniesienie. Przechodząc już do meritum chciałbym prosić o fachową poradę odnośnie problemu jaki mnie nurtuje. Otóż w sierpniu 2017 roku wziąłem sobie na nazwa.pl darmową domenę na okres 1 roku z zamiarem postawienia pewnej strony zarobkowej. W tamtym okresie nie miałem jeszcze zbyt dużej wiedzy nt. SEO, stąd też przy wyborze domeny nie przeprowadzałem zbyt gruntownych analiz, tylko wyselekcjonowałem z tych darmowych które były dostępne jedną, która najbardziej mi odpowiadała i wziąłem się za robotę. Wspomniana domena zawiera główne słowo kluczowe na które chciałem pozycjonować, natomiast na dzień dzisiejszy wiem na 100%, że można było wybrać coś zdecydowanie lepszego. Początkowo nie przywiązywałem do tego zbyt wielkiej uwagi, ponieważ nie wiedziałem czy w ogóle uda mi się jakkolwiek wybić stronkę w SERP-ach. Z czasem jednak udało się pogłębić wiedzę i osiągnąć przyzwoite rezultaty. Strona może nie jest nawet w TOP 3 na główny keyword, natomiast zajmuje różne pozycje w zakresie 4-20 na wiele ciekawych keywordów, które odkryłem z czasem i przynosi w miarę przyzwoity dochód. W 3-4 tygodniu sierpnia kończy się ważność domeny i będę mógł ją przedłużyć na kolejny rok za około 130zł. Pytanie: czy jest opcja by przeskoczyć na nową, atrakcyjniejszą domenę i nie stracić przy tym pozycji, które udało się dotychczas wypracować? Słyszałem, że można zastosować przekierowanie bodajże 301(???), lecz nie wiem do końca czy przeniesie to całą moc na nową domenę. Czy warto ryzykować czy lepiej zapłacić po prostu te 130zł i mieć święty spokój? Proszę o poradę.
 8. pozycjoner89

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Dzięki bardzo! :)
 9. pozycjoner89

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Witam Jest szansa na jakiś kod rabatowy? :) Pozdrawiam
 10. pozycjoner89

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Witam, czy jest obecnie szansa na jakiś kod rabatowy?
 11. pozycjoner89

  Skrócone linki - Duplicate content?

  Temat oczywiście przeczytałem, natomiast używam płatnego indeksera i z indeksowaniem problemów nie mam. W ostatnich dniach zaindeksowało mi sporo nowych linków, w tym duźą część z tumblra i pozycje lekko poprawiły się, ale i tak nie jest tak dobrze jak było wcześniej...
 12. Witam Postanowiłem opisać pewien problem z nadzieją, że uzyskam jakąś poradę od bardziej doświadczonych w branży SEO. Otóż od 4 miesięcy pozycjonuję własną stronę internetową. Wszystko robię manualnie i nie używam przy tym żadnych softów. Strona została przyzwoicie zoptymalizowana pod najpopularniejsze keywordy, natomiast nie jest jakoś bardzo rozbudowana i składa się z kilku podstron. Z początku budowałem backlinki w oparciu o tworzenie profili na forach oraz podobnych stronach i wszystko szło w miarę zgodnie z planem tzn. strona powoli, lecz systematycznie awansowała w SERP-ach na wybrane hasła. W późniejszym okresie zająłem się tworzeniem własnych blogów Web2.0 co również wpłynęło pozytywnie na pozycje strony. Rewelacją jednak okazało się użycie wygasłych blogów na platformie Tumblr. Po utworzeniu wpisów z linkami na około 10 blogach strona gwałtownie awansowała i na głównym keywordzie z volume 90000 na miesiąc znalazła się w google na 8 pozycji. Ostatnimi czasy znalazłem w sieci wskazówkę, która sugerowała, że aby zoptymalizować indeksowanie linków warto każdy URL z backlinkiem skrócić w goo.gl oraz bit.ly i skrócone linki również wrzucić do indeksera co też uczyniłem. Od początku marca strona spadła w Serpach i tak na najważniejszej frazie z 8-10 pozycji powędrowała w dół w okolice 30-40 pozycji... W związku z tym próbuję ustalić co wpłynęło na utratę pozycji. Do tej pory expired tumblrs działały znakomicie, a tutaj nagle taki niespodziewany spadek.... Jedna z teorii jaka przyszła mi do głowy to myśl, że indeksowanie skróconych linków było błędem, ponieważ linki te prowadzą do docelowych stron i naraziłem się przez to na duplicate content i stąd ten spadek pozycji. Jak uważacie? Proszę o opinie.