wudokacom

Forumowicze
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam, Wykonam strony zapleczowe - zaczynając od tych najłatwiejszych w czystym HTML i CSS, poprzez oparte o prosty skrypt PHP do zarządzania treścią a kończąc na zapleczach na bazie CMS WordPress. Ceny w zależności od stopnia złożoności - taką minimalną kwotą jest 250 złotych bez treści. Jeżeli zachodzi taka konieczność jestem w stanie napisać artykuły - kwestia dogadania. Czas realizacji od 1-5 dni roboczych. Proszę o kontakt na PW lub adresem email. Realizacja: Wojciech Koper wojciech@wudoka.com
 2. Daj canonicala do głównego produktu
 3. wudokacom

  Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  Spróbowałbym zoptymalizować tytuły stron oraz rozbudował wewnętrzne linkowanie. A za pieniądze napisał 2,3 teksty wysokiej jakości i opublikował z linkiem, na jakiejś mocnej stronie. Dodatkowo działałbym na lokalnych portalach. Nie chce mi się patrzeć ale jak stoi Twoje pozycjonowanie lokalne?
 4. Można określić ile dziennie ma być wejść?
 5. A może powinno Cię zainteresować rozwiązanie w stylu ScreamingFrog?
 6. Chodziło mi raczej o częstotliwość dodawania wpisów na forum - jeżeli będziesz spamował i dodawał po 300 wpisów to myślę, że algorytm może jakieś wnioski wyciągnąć. Tak jak pisał @Grzegorz Cz. - jezeli jest to jedna domena - to nic się nie stanie Gorzej jeżeli by to było 30 for i po kilkadziesiąt wpisów na każdym z nich.
 7. Myślę, że wpływ może mieć również częstotliwość publikacji postów.
 8. Najlepiej byłoby zainstalować WordPressa w katalogu na domenie (np. domena.pl/blog) - stworzyć template bardzo podobny do tego który jest na sklepie, żeby sprawiało to wrażenie integracji i tyle
 9. Useme pobiera normalnie zaliczkę na PIT
 10. Dostał dofinansowanie na stworzenie strony i roczny abonament na pozycjonowanie. Tylko problem jest taki, że wyszło to dopiero w trakcie prac. Useme.eu umożliwia wystawienie faktury VAT więc ciekawe czy może być taka. Tak, useme wystawi za mnie fakturę VAT - nie ma z tym problemów przy rozliczaniu się z innymi klientami. Ten klient na szczęście nie sprawia wrażenia żeby chciał wyższą kwotę. Nie wiem czy użyć w takim wypadku useme tak jak zwykle? Nie będę miał z tego powodu żadnych problemów? Czy lepiej spisać umowę o dzieło? Dzięki za szybką odpowiedź!
 11. Cześć, Od czasu do czasu robię strony, więcej pozycjonuję. Zgłosił się do mnie klient - strona zrobiona na płatnym szablonie, zaczynam pozycjonować. A tu nagle info od klienta, że kasa jest z dofinansowania z Unii. Czy w związku z tym mogę spodziewać się jakiejś kontroli? Czy kontrola raczej po stronie klienta? Jeszcze się nie rozliczyliśmy - chciałem użyć useme bo nie mam działalności gospodarczej. Czy to dobry pomysł? Czy lepiej spisać umowę cywilno prawną?
 12. Próbowałeś? RewriteRule zaluzje-aluminiowe /zaluzje_aluminiowe.html [L] Na milion procent jest jakiś sposób na automatyczną zamianę _ na - ale nigdy jej nie szukałem
 13. wudokacom

  Budowanie zaplecza

  Też podziwiam twórcę tej piramidy którą trzeba teraz aktualizować. Ale plan optymalizacji, tworzenia zaplecza i linkowania chyba warto zrobić Koszty stworzenia tekstów. Nie ważne czy mamy swoich copywriterów czy zlecamy zewnętrznie - zawsze są to wysokie koszta. Nie potrafię wystarczająco skomentować tego - czasem lepiej działają linki stworzone w sposób naturalny przez przypadkowych ludzi a czasem dobrze zrobione zaplecze spowoduje wystrzał w SERPach. Ładnie to podsumowałeś. Dziękuję za podzielenie się opinią. Zadałem to pytanie bo zastałem ten system zaplecza u klienta i nie wiem czy trzeba to wy***ać czy zostawić i działać tą metodą.
 14. wudokacom

  Joomla czy Wordpress

  Dla mnie Joomla to przerost formy nad treścią. Za dużo opcji. Wordpresss wygodniejszy