wudokacom

Forumowicze
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Daj canonicala do głównego produktu
 2. wudokacom

  Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

  Spróbowałbym zoptymalizować tytuły stron oraz rozbudował wewnętrzne linkowanie. A za pieniądze napisał 2,3 teksty wysokiej jakości i opublikował z linkiem, na jakiejś mocnej stronie. Dodatkowo działałbym na lokalnych portalach. Nie chce mi się patrzeć ale jak stoi Twoje pozycjonowanie lokalne?
 3. Można określić ile dziennie ma być wejść?
 4. A może powinno Cię zainteresować rozwiązanie w stylu ScreamingFrog?
 5. Chodziło mi raczej o częstotliwość dodawania wpisów na forum - jeżeli będziesz spamował i dodawał po 300 wpisów to myślę, że algorytm może jakieś wnioski wyciągnąć. Tak jak pisał @Grzegorz Cz. - jezeli jest to jedna domena - to nic się nie stanie Gorzej jeżeli by to było 30 for i po kilkadziesiąt wpisów na każdym z nich.
 6. Myślę, że wpływ może mieć również częstotliwość publikacji postów.
 7. Najlepiej byłoby zainstalować WordPressa w katalogu na domenie (np. domena.pl/blog) - stworzyć template bardzo podobny do tego który jest na sklepie, żeby sprawiało to wrażenie integracji i tyle
 8. Useme pobiera normalnie zaliczkę na PIT
 9. Dostał dofinansowanie na stworzenie strony i roczny abonament na pozycjonowanie. Tylko problem jest taki, że wyszło to dopiero w trakcie prac. Useme.eu umożliwia wystawienie faktury VAT więc ciekawe czy może być taka. Tak, useme wystawi za mnie fakturę VAT - nie ma z tym problemów przy rozliczaniu się z innymi klientami. Ten klient na szczęście nie sprawia wrażenia żeby chciał wyższą kwotę. Nie wiem czy użyć w takim wypadku useme tak jak zwykle? Nie będę miał z tego powodu żadnych problemów? Czy lepiej spisać umowę o dzieło? Dzięki za szybką odpowiedź!
 10. Cześć, Od czasu do czasu robię strony, więcej pozycjonuję. Zgłosił się do mnie klient - strona zrobiona na płatnym szablonie, zaczynam pozycjonować. A tu nagle info od klienta, że kasa jest z dofinansowania z Unii. Czy w związku z tym mogę spodziewać się jakiejś kontroli? Czy kontrola raczej po stronie klienta? Jeszcze się nie rozliczyliśmy - chciałem użyć useme bo nie mam działalności gospodarczej. Czy to dobry pomysł? Czy lepiej spisać umowę cywilno prawną?
 11. Próbowałeś? RewriteRule zaluzje-aluminiowe /zaluzje_aluminiowe.html [L] Na milion procent jest jakiś sposób na automatyczną zamianę _ na - ale nigdy jej nie szukałem
 12. wudokacom

  Budowanie zaplecza

  Też podziwiam twórcę tej piramidy którą trzeba teraz aktualizować. Ale plan optymalizacji, tworzenia zaplecza i linkowania chyba warto zrobić Koszty stworzenia tekstów. Nie ważne czy mamy swoich copywriterów czy zlecamy zewnętrznie - zawsze są to wysokie koszta. Nie potrafię wystarczająco skomentować tego - czasem lepiej działają linki stworzone w sposób naturalny przez przypadkowych ludzi a czasem dobrze zrobione zaplecze spowoduje wystrzał w SERPach. Ładnie to podsumowałeś. Dziękuję za podzielenie się opinią. Zadałem to pytanie bo zastałem ten system zaplecza u klienta i nie wiem czy trzeba to wy***ać czy zostawić i działać tą metodą.
 13. wudokacom

  Joomla czy Wordpress

  Dla mnie Joomla to przerost formy nad treścią. Za dużo opcji. Wordpresss wygodniejszy
 14. wudokacom

  Nietypowa strona, jaki skrypt?

  Nie wiem czy nie prościej napisać autorski skrypt.Modyfikacja Wordpressa będzie żmudna i może się okazać, że nie uzyskasz zadowalającego efektu końcowego.