Jump to content

medicine

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Czy możliwe jest dostosowanie w jakiś sposób lub sztuczne spoofowanie tekstu wyświetlanego w serp? Chodzi o sytuacje kiedy mamy wbitą stronę w top na kilka fraz i otrzymujemy zawsze ten sam tekst w wynikach prawnie niezależnie od znaczenia frazy kluczowej, cierpi na tym CTR. Jedyny sposób jaki przychodzi mi do głowy to podstrony tematyczne, ale może macie lepszy pomysł?
 2. w zależności od szybkosci indeksowania, miejsca często odwiedzane przez spider szybciej przekażą moc
 3. @Mion fajna propozycja, sprawdzę filmiki na YT Jeszcze jakieś propozycje? Może OpenSource? W sumie monitoring linków to nie Rocket Science. Pamiętam że kiedyś istniał projekt SeoPanel może ktoś miał z nim doczynienia?
 4. Tak, wiem, po prostu nie zauważyłem na początku @stania.info ten tobbot to też ciekawa apka, rzucę na nią okiem
 5. Nie ogarnąłem, dzięki @Carnagge i @mlody0072. Poczytam sobie o tym IndexCheckerze, ale jeśli nie ma jeszcze interesującej mnie opcji to narazie jest mi zbędny. Polecicie coś jeszcze?
 6. Dzięki @mlody0072 ale szukam czego co moge postawić na swoim serwerze, raczej nie chwale się zapleczami bardziej niz potrzeba
 7. Polecacie sprawne panele monitorujące linki? Najlepsze było by narzędzie do którego wprowadzamy link do miejsca w którym my zostawiliśmy swój link, a to narzędzie samo by sprawdzało co jakiś czas czy link jest na swoim miejscu. Obecnie ręcznie robie za takie narzedzie poprzez SB, ale może znacie coś gotowego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy