Jump to content

TomaszNo

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Presta mam dostep tylko nie wiem gdzie to modyfikowac, teraz dudekkm pisze że nie moge. Mogę was prosic o przyklad przed i po, jak to nadpisywac np. na tym przykladzie, chcialbym zapisac backround-color a najlepiej dodac zdjecie zamiast koloru w backround-image ? https://snag.gy/5ETpPK.jpg Backround-image; Url('https://domena.pl/..../file/image') ; tak dobrze ?
 2. Dzięki presta konsola to fajna rzecz, znalazlem jeszcze sumblime text wszystko prawie gładko idzie ale ... Moze ktos mi wskazac gdzie kod z konsoli w bootstrap.min.css.5 zmieniać w plikach sklepu ? Po kliknięciu w konsoli już tak ładnie nie pokazuje linii w ktorej nalezy cos zmienic. Mógłby ktos doradzić jak te elementy zmieniać i gdzie ?
 3. Wybrałem opcje drugą /sklep/ w pierwszej był ten plik a ostatnia nie działała. Zainstalowałem , dodałem szablon, przetlumaczony juz prawie cały ale chciałbym kolory zmienić, niestety ten edytor to nie graficzny tylko szlaczki. Czy znacie instrukcje która mi pozwoli zmienić różne parametry w szablonie ?
 4. Nie wiem którą opcje wybrać, obydwie na czerwono ? Pasek Warning Invalid path pojawił się po kliku Move https://snag.gy/9PGsU6.jpg
 5. No to źle zrobiłem bo ja cały plik upload przeniosłem, powtórka w takim razie dzięki.
 6. Mam przesłać wszystko co z lewej strony łącznie z test, tylko folder upload , czy wydzielone pliki z folderu upload ? Wybrałem opcje dwa , przenies upload https://snag.gy/k0zEFy.jpg Jednak brakowało mi tam folderu "crossdomain" jak w tym przykładzie to nie dobrze ?
 7. @jimmi Zdecydowałem się na OpenCart @MaxPan Nie zareklamuje gotowego produktu bo taki mam i nigdy więcej. @stania.info Dzięki przyda się. Wersja 3.0 czy 2.3, czytałem że całkowita zmiana nastąpiła i wiele szablonów, dodatków wcześniejszych nie będzie współpracować w wersji 3, warto już tą 3 pobrać ?
 8. Wybrałem juz Presta albo Opencart . Który jest lepiej zoptymalizowany pod wyszukiwarki, prostszy w obsłudze i tańszy jesli chodzi o przyszłe nakłady na niego waszym zdaniem ? Interesuje mnie minimalizm i jak najszybsze wczytywanie się sklepu na wszystkich urządzeniach a sam sklep ma być raczej po to aby być, nie przewiduje rozkiwitu tego kanału. Nie mniej nie chce żeby to było byle co, chciałbym aby był w pełni funkcjonalny od a do z, miły dla oka i zawsze dostępny. Pieniędzy chciałbym też jak najmniej wydać bo jednak jestem przekonany do aplikacji i taką bym chciał mieć finalnie
 9. Dzieńdobry Potrzebuje założyć mały prosty sklep w którym będe miał - do około 100 produktów - podkategorie do 4 poziomu - karte produktu z wszystkimi filtrami - możliwosć udostępniania w mediach społecznosciowych kart wybranego produktu przez odwiedzających - przyjazne linki oraz karta z atrybutami seo do modyfikacji z poziomu panelu admina - możliwosć podpięcia płatnosci online , czatu oraz kurierów - możliwosć modyfikacji grafiki strony z poziomu panelu adminina - responsywna strona chyba, ma się dobrze na mobilnych urządzeniach wyswietlać. Wybral bym gotowy produkt shoper ale czytając opinie o braku możliwosci wielu zmian w nich często, skierowałem uwage na trudniejszą opcje czyli samodzielne założenie. Czy jest taki sklep z którym sobie ktos bez wiedzy poradzi na podstawie instrukcji czy artykułu ? Opencart czy Presta może inny, rozumiem że żaden z nich nie jest produktem który zainstaluje i będe mógł korzystać przy drobnych poprawkach, każdy wymaga indywidualnych ustawień, programistów grafików i rożnych dostosowań ?
 10. Hej jestem Tomasz zapisałem się aby troszkę skorzystać z waszej wiedzy Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy