Jump to content

Ariel_expired1

Oficjalne
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  SEO, Link Building, Marketing.

Contact Methods

 • Skype
  Ariel Expired1.com

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Black Friday Deal - Expired1.com od 23.11 do 25.11 3msc konto Agency za 150$ -50% 6msc konto Agency za 250$ - 50% + 1msc GRATIS 12msc konto Agency za 450$ -50% + 3msc GRATIS https://expired1.com/buy/ Płatność STRIPE + Paypal ( kontakt PW / Email / Skype / Facebook )
 2. Odtwarzanie witryn których jesteś/byłeś właścicielem jest jak najbardziej zgodne z prawem :-) Wszystkie inne to jak najbardziej praktyka nie etyczna i nie zgodna z prawem.
 3. Jesteś niemożliwy MaxPan Nie mniej jednak dziękuje za rady - nie miałem na myśli reklamowanie go a jedynie odpowiedź na pytanie. Miłego dnia! edit: Jeśli masz jakieś jeszcze pytania to proponuje nie łamać regulaminu i nie spamować :-) Zapraszam na priv / fejs / skype to pogadamy i wszystko Ci wyjaśnię :-)
 4. Najlepszy? Nic takiego nie napisałem - kawa za mocno wjechała ? Nie jest najlepszy w żadnym wypadku - cały czas beta "Soft" jest darmowy MaxPan i jakbyś poświecił 3min i się zarejestrował to byś miał do niego dostęp. Niczego nie sprzedaje - tym bardziej czegoś co jest za darmo.
 5. Wiesz, że jest to nie do końca prawda? Nic. 15min. roboty przy użyciu naszego softu na Expired1.com i wrzutka na hosting.
 6. Hej! Chce przeprowadzić prosty test przy pomocy wygasłej domeny. Test ma za zadanie pokazać czy domena "z odpadu" ma szanse wrócić do indeksu, rankować a może generować ruch? Trochę spóźniłem się z początkiem tego testu tutaj i opisaniem tego i jesteśmy już po starcie ale zobaczymy jak to się dalej potoczy. Podstawowe Info: Domena .pl Domena zarejestrowana na aftermarket.pl Data ponownej rejestracji: 03/2018 Treść odtworzona z web archive Site w Google - na początku było to 0 a obecnie jest to 370 Tematyka: Nauka, szkolnict
 7. Hej PiOwicze! Dostaje coraz więcej informacji czy są dostępne jakieś kupony rabatowe. Oczywiście! Piszcie proszę na priv a na pewno coś dla forumowiczów wykombinujemy :-) Przy okazji wrzucę info o dodaniu nowych rozszerzeń Startups + Kanada:
 8. Niesamowite.. domeny jak nieruchomości. Inwestycja potrafi się zwrócić a kwoty robią się coraz to większe :-) Domena yes.com poszła za 5,5 mln $ Więcje info tu: https://www.namepros.com/blog/yes-com-sells-for-a-seven-figure-fee.1068321/
 9. @adamman - ewidetnie trafiłeś na domeny zaspamowane, bez konkretnych linków, bez mocy albo nieumiejętnie zbudowane. Napisaliśmy poradnik o tym jak zbudować "poprawnie" PBNa: https://expired1.com/most-popular-pbn-footprints/ Dobra domena z prawdziwymi linkami daje super kopa dla strony. Czasami 1 link nie wystarczy a czasami strona jest "za słaba" na kopa :-)
 10. Cześć Janek, Podstawowy błąd "u nas" to szukanie perełek w PL. Większość "fajnych" domen przejmuje aftermarket albo ludzie zakładają opcje na nie przez aftermarket. W ciągu pierwszych 24h większość domen jest rejestrowana a w następnych 72h Ci którzy jednak widzą, coś co umknęło innym albo z jakiegoś powodu nie chcą inwestować nawet kilkudziesięciu złotych ( zazwyczaj zbyt słabe linki, spam, słaba widoczność ). Rozwiązaniem dla tej sytuacji jest obserwowanie wygasających domen i zakładanie opcji tak aby na pewno przechwycić daną domenę bo pewnie już ktoś na nią się
 11. Hej PiO! Jesteśmy w trakcie beta testów dla wskrzeszania stron internetowych z WebBack Machine. Ale o tym więcej niedługo. Chce się podzielić z Wami opiniami od niektórych naszych użytkowników - za które serdecznie dziękuje. *Wole tłumaczenie z PL na ANG Dziękuje raz jeszcze za zaufanie i za chęć podzielenia się opinią :-)
 12. Pomysł ciekawy. Moglibyście w podpunktach wypisać co mogę zrobić z supermodułem. Znalazłem ( po przeskanowaniu na szybko ) - opcje zarządzania artykułami. Troche mało bo fajnie, że dodaliście dla kogo ale dodajcie jeszcze CO można zrobić z tym pluginem Powodzenia!
 13. Hej, a) jak już Google bot wejdzie ponownie na stronę ( lub spróbuje wejść ) b ) podobnie jak z aktualizacją/wyindkesowaniem witryny od paru dni do nawet paru miesięcy :-) Wszystko zależy od tego jak popularna jest strona/podstrona oraz jaki humor ma dzisiaj pająk Googla :-) Cierpliwości ;-)
 14. Cześć SEOwcy Dodaliśmy pare usprawnień ale największą jest dodanie sprawdzania dostępności domen. W chwili obecnej możecie sprawdzić czy domena jest dostępna dla domen wygasłych - na ukończeniu jest odświeżanie daty wygasania + sprawdzenie statusu dla domen wygasających! Zapraszamy do testów a niedługo kolejne niespodzianki :-)
 15. Miło mi poinformować, że pare dni temu wrzuciliśmy SEMSTORM dla domen PL ( wygasające&wygasłe). Jest on w ostatniej fazie beta testów ale z tego co udało nam się przeklikać - zwraca te same dane co w panelu SEMSTORM. Wyrzucamy: TOP10 / TOP50 oraz Ruch. Przyjeliśmy zasadę iż pokazujemy łączny ruch za cały miesiąć. Widoczność podajemy dla domeny za 3 miesiące wstecz czyli dzisiaj zwracamy widoczność domeny w 09/2017. Na chwile obecną regułą objęte są domeny z liczbą domen dochodzących 10 lub więcej. Czyli nie sprawdzamy domen które mają RD pon
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy