Ariel_expired1

Oficjalne
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  SEO, Link Building, Marketing.

Contact Methods

 • Skype
  Ariel Expired1.com
 1. Kiedy google grafika aktualizuje fotki?

  Hej, a) jak już Google bot wejdzie ponownie na stronę ( lub spróbuje wejść ) b ) podobnie jak z aktualizacją/wyindkesowaniem witryny od paru dni do nawet paru miesięcy :-) Wszystko zależy od tego jak popularna jest strona/podstrona oraz jaki humor ma dzisiaj pająk Googla :-) Cierpliwości ;-)
 2. [startup] Expired1.com - wygasłe / wygasające domeny

  Cześć SEOwcy Dodaliśmy pare usprawnień ale największą jest dodanie sprawdzania dostępności domen. W chwili obecnej możecie sprawdzić czy domena jest dostępna dla domen wygasłych - na ukończeniu jest odświeżanie daty wygasania + sprawdzenie statusu dla domen wygasających! Zapraszamy do testów a niedługo kolejne niespodzianki :-)
 3. [startup] Expired1.com - wygasłe / wygasające domeny

  Miło mi poinformować, że pare dni temu wrzuciliśmy SEMSTORM dla domen PL ( wygasające&wygasłe). Jest on w ostatniej fazie beta testów ale z tego co udało nam się przeklikać - zwraca te same dane co w panelu SEMSTORM. Wyrzucamy: TOP10 / TOP50 oraz Ruch. Przyjeliśmy zasadę iż pokazujemy łączny ruch za cały miesiąć. Widoczność podajemy dla domeny za 3 miesiące wstecz czyli dzisiaj zwracamy widoczność domeny w 09/2017. Na chwile obecną regułą objęte są domeny z liczbą domen dochodzących 10 lub więcej. Czyli nie sprawdzamy domen które mają RD poniżej 10.
 4. [startup] Expired1.com - wygasłe / wygasające domeny

  Jimmi, nie prowadziłem testów tak abym mógł wskazać jakieś konkretne dane. Głównym założeniem było serwowanie treści szybciej pod SEO. Dodatkowo, ale nie umniejszając znaczenia - serwowanie danych z aplikacji dla usera. W chwili obecnej czas oczekiwania na dane w aplikacji, po przeładowaniu tabeli to około 1-2 sec. - dla bazy z domenami globalnymi jest to troche więcej bo baza ma 865 170 domen. Znajduja się tam również domeny archiwalne - czyli dodane X czasu temu.
 5. [startup] Expired1.com - wygasłe / wygasające domeny

  Jasne. Napisz mi proszę na priv, maila albo skype swój e-mail :-)
 6. [startup] Expired1.com - wygasłe / wygasające domeny

  CF daje szybciej treści dla userów niezależnie czy USA czy PL lub inny kraj a dodatkowo z moich obserwacji wynika, że przekłada się to też fajniej na SEO. Robot dostaje szybciej treść i jest bardziej zadowolony :-)
 7. [startup] Expired1.com - wygasłe / wygasające domeny

  Dokładnie. CF powoduje tutaj problem i rozwiązujemy to z hostingodawcą. Zwiększyli zasoby ale nie pomogło. Ręczny reboot i wstał serwer znowu. Dziękuje za info
 8. [startup] Expired1.com - wygasłe / wygasające domeny

  Dziękuje. Start już był i wszystko działa. Jest również możliwość kupienia wersji płatnej. Chodzi o przetestowanie funkcjonalności, widać wszystkie dane oraz update bazy live. Płatny dostęp jest cały czas dostępny - brakowało zakładki do cennika w wersji PL. Poprawione z samego rana. Chwilowy downtime i po 5min. od tej wiadomości serwer już stał. Błąd po stronie serwera - zwiększona pamięć swap oraz dodatkowe optymalizacje. Wybaczcie, że dopiero teraz odpowiadam ale wczoraj miałem limit wiadomośći na forum. Obecnie Jimmy poprawił ( mega szybko ) i już powinno być OK. Zawsze jestem pod mailem lub na skype jeśli macie jakieś pytania :-) Dziękuje za fajny odzew i kilkadziesiąt nowych kont testowych. Szykujemy ofertę na Black Friday - jesteście zainteresowani ? :-)
 9. [startup] Expired1.com - wygasłe / wygasające domeny

  Dzięki bardzo Jimmi! Zapraszam do testów i zgłaszania uwag - na feedbacku nam najbardziej zależy :-)
 10. [startup] Expired1.com - wygasłe / wygasające domeny

  Dzięki Kamil! Zachęcam do przetestowania oraz zgłaszania uwag na priv, skype lub mailowo :-) Jeśli czegoś nie ma a chciałbyś aby było to również będe wdzięczny :-)
 11. Cześć, Aktualnie pracujemy nad produktem typu SAAS w którym będziecie mogli wyszukać domenę która wygasła lub wygasa za niedługo. Tego typu domeny mają bardzo wiele zastosowań m.in.: zaplecza pod SEO, odtwarzanie serwisów a potem publikacja płatnych artykułów ( np. Whitepress ), wyszukiwanie wartościowych domen do odsprzedaży, przechwytywanie domen a następnie pobieranie prowizji za niedbałość, inwestowanie w domeny, przechwytywanie domen konkurencji, ekspansja na domenach okołoniszowych Wiele wiele więcej… Warto wiedzieć, iż domena nie jest prywatną własnością a jedynie płacimy ( co roku ) za wynajmowanie domeny na dany okres. Czasem zapominamy o opłaceniu abonamentu co wykorzystuje inna osoba która „bierze pod wynajem” daną domenę. W chwili obecnej monitorujemy, sprawdzamy oraz prezentujemy wygasające oraz wygasłe domeny z krajów takich jak: Polska ( .pl / .com.pl / inne ) Globalne ( .com / .net / .info / .org ) Niemcy ( .de ) UK ( .uk / .co.uk ) Szwecja ( .se ) Norwegia (.no ) Finlandia ( .fi ) Dania ( .dk ) Włochy ( it. ) Francja ( .fr ) Australia ( com.au) Hiszpania ( .es ) W chwili obecnej posiadamy 1,250,000 domen wygasłych oraz ponad 125,000 domen wygasających. Nie będę opisywać pełnego schematu na jakiej podstawie zbieramy, listujemy, segregujemy oraz prezentujemy dane – ponieważ nie chce Was zanudzać. Jeśli takowe pytania będą – chętnie na nie odpowiem. Również jeśli macie pytania to zapraszam na priv ( dane kontaktowe niżej ) Wyciągamy ponad 35+ danych dla każdej domeny. W chwili obecnej prezentujemy dane z systemów takich jak: MajesticSEO Webarchive WhoIS Social Media ( FB/G+/LI etc ) SemRush Adwords SimiliarWeb Inne takie jak Wikipedia / Alexa etc. Pare screenshotów Darmowe wygląd konta: Filtry zaawansowane: ----- Pragnę zaznaczyć, iż jesteśmy w fazie bety i nadal usprawniamy system, dodajemy nowe funkcjonalności, rozbudowujemy produkt oraz na bieżąco zbieramy feedback od userów. W chwili obecnej oferujemy utworzenie darmowego ( ograniczonego ) konta dla nowych użytkowników aby sprawdzić jak wygląda działanie samego systemu. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej i gorąco zachęcam do zapoznania się z nią oraz kontaktu ze mną jeśli macie jakieś pytania, pomysły lub czegoś Wam brakuje. Chcemy zrobić produkt który będzie wspomagał prace SEOwców ( ale nie tylko ). Dane kontaktowe: WWW: https://expired1.com Facebook: https://www.facebook.com/expired1app/ Skype: Ariel Expired1.com E-mail : ariel[małpeczka]expired1.com Zapraszam do kontaktu oraz będe wdzięczny za każdą opinie, feedback lub propozycje zmian - Ariel :-)
 12. Przechwytywanie domen - mój test

  Hej, Tak jak pisałem w komentarzu na blogu, ogólnie podoba mi się artykuł ale dodałbym jeszcze statysytyki ile z tych domen z testu pochodziło z aftermarket/premium lub innego rejestratora. Domeny wykorzystane tylko do testu czy może masz dla nich jakiś pomysł: sprzedaż lub trzymanie jako inwestycja :-)