makso

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. makso

  Strona gospodarstwa agroturystycznego

  Własna domena to już 50zł rocznie i hosting z ssl (https) od 40 - 60 zł rocznie dla tak prostej strony wizytówki. Będzie wyglądać bardziej profesjonalnie. Grafika jest ładna i stronka ma przejrzysty układ.
 2. makso

  Reklamy na strony internetowe

  Coraz mniej wydawców chce płacić za samo wyświetlanie. Wybieram kampanie płatne za skuteczną sprzedaż (CPL). Uczciwość, uczciwość, uczciwość a na następnych miejscach konkurencyjne stawki, terminowe wypłaty, odpowiednio duży wybór reklamodawców.
 3. makso

  Wordpress 5.0

  U mnie strona się wysypała po aktualizacji do 5. Radzę zrobić backup przed. Ja nie zrobiłem i pomogła dopiero ręczna podmiana katalogów z WP 4.9. Teraz poczekam na wersję z poprawionymi błędami.
 4. makso

  HAKERSKI ATAK NA FACEBOOKA

  Moim zdaniem kolejna kradzież danych użytkowników wraz z numerami telefonów to kwestia czasu. Nie warto podawać tam zbyt wielu informacji o sobie. Co do zakładanie kont też tak miałem ale niektóre konta przechodziły bez weryfikacji numerem telefonu.
 5. makso

  Serwis contentplanet - opinie

  Podane stawki w panelu są brutto czy netto?
 6. makso

  Pozycjonowanie w 2019

  Wszystko można nadrobić ale wiele nauki i czytania przed Tobą. Śledź kilka blogów seo, przeczytaj kilka książek i wiele wątków z ostatnich 2-3 lat na tym forum. Ogólnie można powiedzieć że linki to nadal podstawa ale bez optymalizacji strony i zaniedbując inne czynniki rankingowe ciężko Ci będzie wbić się na dłużej w topy na bardziej konkurencyjne frazy.
 7. makso

  Jak wstawić produty na stronę główną

  Zależy jakie opcja modyfikacji ma Twój szablon. Statyczną stronę główną z produktami ustawisz: Ustawiania > Ustawienia czytania > Statyczna strona > Strona główna: Sklep Szablon strony/sklepu możesz zmodyfikować jakimś kreatorem stron wp, np. Elementator, Visual Composer, itp.
 8. Jeżeli chodzi o branżę finansową to liczą się obecnie 4 sieci money2money systempartnerski bankiera comperialead ebrokerpartner reszta ma bardzo mało produktów w ofercie i kiepskie stawki. Przerobiłem już ich wiele w ciągu kilku lat.
 9. makso

  Agora Performance - stabilna sieć afiliacyjna

  Polska jest jeszcze zbyt małym i niedojrzałym rynkiem w afiliacji. Reklamodawcy potrafią wyłączać kampanię już po kilku dniach, nie rozumiejąc że strzelają sobie w stopę i tracą zaufanie od wydawców. Agora nie ma na to wpływu, jest pośrednikiem.
 10. makso

  Piątek, piąteczek, piątunio

  Piątek ok ale z Sobotą może być gorzej ;-)
 11. makso

  Najtańszy certyfikat SSL dla domeny

  Wiele hostingów ma już darmowe certyfikaty ssl w pakiecie. Warto się rozejrzeć. hostinghouse ma darmowy SSL od Let's Encryp od pakietu srebrnego 60zł/rok w hekko chyba podobnie ale sam musisz go doinstalować.
 12. makso

  Proszę o ocenę strony i logo.

  Ja logo nawet nie zauważyłem, zniknęło gdzieś w tle zdjęć, które je zdominowały. Poradnik rozbudował bym o więcej porad niż tylko 1 stronę. W polecane strony zmienił bym linki wychodzące na Nofollow bo jest ich tam tyle że google może potraktować to jako spam / katalog albo coś podobnego.
 13. Moim zdaniem usuń kategorię z adresów, będą bardziej przyjazne zamiast web-writing.pl/copywriting/opisy-produktow/ web-writing.pl/opisy-produktow/
 14. makso

  Biznes-host.pl - opinie

  Miałem u nich stronę od ok. 3 lat. Początkowo wszystko ok. Ostatni rok to tragedia i ciągłe pady hostingu współdzielonego. Zmieniłem firmę i strona przestała padać po kilka razy dziennie na hostingu o połowę tańszym i z niższymi parametrami. Niestety BiznesHost radzę omijać z daleka, choć jeszcze 2 lata temu sam ich chwaliłem.
 15. Ja każdy obrazek przed dodaniem kompresuje w tinypng.com i jeśli jest za duży wrzucam jeszcze w Gimpa, to darmowy program.