makso

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. makso

  HAKERSKI ATAK NA FACEBOOKA

  Moim zdaniem kolejna kradzież danych użytkowników wraz z numerami telefonów to kwestia czasu. Nie warto podawać tam zbyt wielu informacji o sobie. Co do zakładanie kont też tak miałem ale niektóre konta przechodziły bez weryfikacji numerem telefonu.
 2. makso

  Serwis contentplanet - opinie

  Podane stawki w panelu są brutto czy netto?
 3. makso

  Pozycjonowanie w 2019

  Wszystko można nadrobić ale wiele nauki i czytania przed Tobą. Śledź kilka blogów seo, przeczytaj kilka książek i wiele wątków z ostatnich 2-3 lat na tym forum. Ogólnie można powiedzieć że linki to nadal podstawa ale bez optymalizacji strony i zaniedbując inne czynniki rankingowe ciężko Ci będzie wbić się na dłużej w topy na bardziej konkurencyjne frazy.
 4. makso

  Jak wstawić produty na stronę główną

  Zależy jakie opcja modyfikacji ma Twój szablon. Statyczną stronę główną z produktami ustawisz: Ustawiania > Ustawienia czytania > Statyczna strona > Strona główna: Sklep Szablon strony/sklepu możesz zmodyfikować jakimś kreatorem stron wp, np. Elementator, Visual Composer, itp.
 5. Jeżeli chodzi o branżę finansową to liczą się obecnie 4 sieci money2money systempartnerski bankiera comperialead ebrokerpartner reszta ma bardzo mało produktów w ofercie i kiepskie stawki. Przerobiłem już ich wiele w ciągu kilku lat.
 6. makso

  Agora Performance - stabilna sieć afiliacyjna

  Polska jest jeszcze zbyt małym i niedojrzałym rynkiem w afiliacji. Reklamodawcy potrafią wyłączać kampanię już po kilku dniach, nie rozumiejąc że strzelają sobie w stopę i tracą zaufanie od wydawców. Agora nie ma na to wpływu, jest pośrednikiem.
 7. makso

  Piątek, piąteczek, piątunio

  Piątek ok ale z Sobotą może być gorzej ;-)
 8. makso

  Najtańszy certyfikat SSL dla domeny

  Wiele hostingów ma już darmowe certyfikaty ssl w pakiecie. Warto się rozejrzeć. hostinghouse ma darmowy SSL od Let's Encryp od pakietu srebrnego 60zł/rok w hekko chyba podobnie ale sam musisz go doinstalować.
 9. makso

  Proszę o ocenę strony i logo.

  Ja logo nawet nie zauważyłem, zniknęło gdzieś w tle zdjęć, które je zdominowały. Poradnik rozbudował bym o więcej porad niż tylko 1 stronę. W polecane strony zmienił bym linki wychodzące na Nofollow bo jest ich tam tyle że google może potraktować to jako spam / katalog albo coś podobnego.
 10. Moim zdaniem usuń kategorię z adresów, będą bardziej przyjazne zamiast web-writing.pl/copywriting/opisy-produktow/ web-writing.pl/opisy-produktow/
 11. makso

  Biznes-host.pl - opinie

  Miałem u nich stronę od ok. 3 lat. Początkowo wszystko ok. Ostatni rok to tragedia i ciągłe pady hostingu współdzielonego. Zmieniłem firmę i strona przestała padać po kilka razy dziennie na hostingu o połowę tańszym i z niższymi parametrami. Niestety BiznesHost radzę omijać z daleka, choć jeszcze 2 lata temu sam ich chwaliłem.
 12. Ja każdy obrazek przed dodaniem kompresuje w tinypng.com i jeśli jest za duży wrzucam jeszcze w Gimpa, to darmowy program.
 13. makso

  czytanie wczoraj i dzis

  Najgłupsze jest to że są po 3 i więcej okienek do zamknięcia (Polityka Cookies, Rodo, Lokalizacja, Pełnoletniość, Subskrypcje) zamiast jednego większego/dłuższego z tymi informacjami.
 14. makso

  Home pl opinia o hostingu

  Ich stawki nie są jakieś kosmiczne, choć część konkurencji ma o wiele tańszą ofertę hostingową pod prostą stronę/blog. Za to home ma moim zdaniem jeden z lepszych suportów. Gdy hostowałem u nich zawsze dość szybko i sprawnie rozwiązywali problemy techniczne.
 15. makso

  Witam serdecznie

  Witam wszystkich :-) Na forum trafiłem znajdując o nim informacje na innym forum dyskusyjnym. Chcę poszerzać swoją wiedzę aby móc pozycjonować własną stronę. Pozdrawiam Marcin