Jump to content

jamesisko

Forumowicze
 • Content Count

  983
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jamesisko

 1. Witam po latach nieobecności - reaktywowałem serwer z softem i odpalam xneolinks i .. info ze licencja zablokowana. Coś mnie ominęło a sił nie mam czytać całego wątku. Streści ktoś?
 2. Ale jaja.. kończy mi się pakiet prywatnych proxy kupionych tutaj http://buyproxies.org albo ja coś nie wiem, ale te proxy prywatne to są tylko w teorii. Właśnie sobie oglądam jak ktoś spamuje z tych adresów i to nie jestem ja https://cleantalk.org/blacklists?record=46.166.141.213 cały czas coś tam na tą listę wpada
 3. dziwny ten soft, dodawanie urli do google nie działa.. nic nie chce ruszyć ;/
 4. Coś się spierd.. 404 ciągle wyskakuje i nie idzie nijak nic dodać.
 5. play po 500 giga transferu serwuje lejek w zapasie DSL i stąd to moje pytanie.. bo szkoda było by zepsuć sobie IP ktoś testował jaki wpływ na program ma używanie vpn ?
 6. Ja pierd...! Ten support softu to powinien do obsługi klientów zatrudnić jakiegoś psychologa, który jest odporny na ... klientów, bo jak tak czytam tutaj te pytania to mi się odechciewa czytać. Jakoś nie mogę siebie wyobrazić na miejscu kogoś z ich supportu
 7. nu tan yandex śmiga, ale pytanie z innej beczki.. pewnie gdzieś było.. póżno .. czym sprawdzacie czy backlinki się .. w jakim stopniu się zaindeksowały ?
 8. Google faila zrobiło.. śledzili ciebie i .. się wydało
 9. jak macie projekt zrobiony w większości to zróbcie go do końca bo zmiana plików powoduje problemy z pocztą.. i efekt jest taki, że projekt.. bazę trzeba jechać od nowa... gr.
 10. Tak, jest login i hasło do proxy, kupione na buyproxies.org, .... Soft pisze ze zmienia proxy, ale sam nie wiem. Jakos joomla wyłapała adres serwera.
 11. Cos to proxy albo nie działa albo mam dupne proxy. Nowy ip na serwerze, od początku na proxy i nowy ip jest w spam raportach razem z mailem.
 12. um, no ja trzymam.. aż mnie wena najdzie. Niektóre to mają już ponad 10 latek Ładne z nazwy to i tak trzymam. Kiedyś miały dobry czas, dla niektórych to google site: podawało i ponad milion
 13. Dziś wydębiłem od supportu info, że na 99% w tym tygodniu będzie. Dodam, że ostatnio tez pisali że 2-4 dni ..., a było to z 10 dni temu W sumie to nawet wersję beta bym brał skoro w takim stadium zaawansowania jest... 375k urli czeka na przesianie.
 14. jamesisko

  Cloaking 2015

  poczytaj o referer. W zależności czy chcesz na jedną frazę, kilka czy globalnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy