Mimas

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Mimas

  Czy WooCommerce się nada?

  @Aleksiejs No i właściwie tak samo jest z Woocommerce.
 2. Mimas

  Czas ładowania strony

  @swits.pl Sprawdziłem, czas ładowania strony wyszedł 1,6 s., 18 requestów, a peformance grade 85. Czyli też wydaje się być ok.
 3. Mimas

  Czas ładowania strony

  Czyli nie powinienem się tak martwić?
 4. Mimas

  Czas ładowania strony

  Aktualizacja poprzedniego wpisu. Na innym PC strona też wczytuje się sprawnie, tak samo na urządzeniu mobilnym podłączonym do sieci komórkowej. Nie ma problemów. Nie wiem skąd te 15 sekund na WebPageTest...
 5. Mimas

  Czas ładowania strony

  Witajcie, ja mam inny problem, strona też na Wordpressie i mam różne wyniki prędkości ładowania w zależności od narzędzi. Web Page Test podaje, że strona ładuje się w 2,109 s. Google Insights zwraca wyniki 72/100 na komórki i 86/100 na komputery. GTmetrix podaje 3,2 s. i 14 reguestów. Z kolei narzędzie webspeed.inetnsys.pl wskazuje, że czas wczytywania strony wynosi 15 s, a czas powtórnego wczytania 10s. Dodam, że wczoraj webspeed.intensys podawał czas ładowania 3 sekund, natomiast Google Insights wyniki rzędu 40/100, ale osoba, która zajmowała się tworzeniem strony zastosowała poprawki proponowane przez Google i wtedy poprawiły się oceny, natomiast wzrósł czas ładowania na webspeed.inetnsys.pl. Ja z kolei odczuwam mniej więcej 2-3 sekundowy czas w ładowaniu strony. Skąd może się brać tak zły wynik na webspeed.intensys, kiedy na innych wszystko wydaje się być ok?
 6. Mimas

  Czy WooCommerce się nada?

  Co masz na myśli mówiąc o funkcjonalności? Moja koncepcja odnośnie sklepu jest minimalistyczna, nie chciałbym fajerwerków i wybuchów, tylko raczej prosty sklep, przystępny i przejrzysty dla odbiorcy. A co w przypadku hipotetycznej sytuacji, że WooCommerce przestaje wystarczać? Wtedy przenosiny na jakiś dedykowany sklep typu SaaS? Jest w ogóle jakaś opcja przejścia na inne oprogramowanie, czy będzie trzeba wszystko od nowa robić? Na większości stron, na których widnieją porady na temat tego jakie oprogramowanie wybrać do sklepu. Ogólnie polecane mi było to rozwiązanie i byłem zdecydowany, tylko chciałem wiedzieć gdzie gdzie kończą się możliwości WooCommerce
 7. Witam. Otwieram sklep internetowy na WP, szablon już wybrany, hosting również oraz osoba, która zajmie się dostosowaniem i uruchomieniem. Jak wiadomo sam WooCommerce ma swoich przeciwników jak i entuzjastów. Ja mam do Was konkretne pytanie. Wszędzie mówi się, że WooCommerce to król małego i średniego e-commerce, jak jednak definiować małe i średnie sklepy? Mój sklep wystartuje z maksymalnie 200 produktami, ta liczba pewnie z czasem wzrośnie do około 500. Myślę, że 1500 to ilość produktów, której raczej nie przekroczę. Czy WooCommerce to na pewno dobre rozwiązanie w moim przypadku?