Jump to content

turboburbo

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za podzielenie się. Z ciekawości sam posłałem 3 wnioski kilka dni temu i nie dostałem nigdzie
 2. Bankier zakończył dzisiaj rozliczenia. Wnioski które przeszły w sensie lead/sell to 30% wysłanych. Z jednej strony spodziewałem się mniej, jednak z drugiej, zostało kilkadziesiąt wniosków z statusem "wysłany" . Parafrazując internetowym klasykiem - "tak średnio bym powiedział..." Jak tam u Was ?
 3. Dzięki, każdy namiar się przyda. Wydaje mi się, czy w Twojej stronie w stopce masz również podpiętego bankiera ?
 4. Dzięki za odpowiedzi. Gdyby opłacało się ładować pieniądze tylko w adwords i kosić pieniądze to faktycznie perpetum mobile . Raczej niż za zarabianie, nastawiałem się na "badanie" tematu. Chce zobaczyć jak to działa od środka. Jaki ruch potrzebuje mniej więcej żeby zarobić "pisiont" groszy. Zobaczę po 2 miesiącach czy jest sens rozwijać temat czy nie. Jeżeli się okaże, że przechodzi np. 2% wniosków to będzie trzeba przemyśleć sens inwestowania. ps Dlaczego Bankier słaby?
 5. Taki był plan ale ciekawość nie pozwoliła mi nie zadać tych pytań.
 6. Witam. Jakiś czas temu postanowiłem podjąć próbę zarabiania w pp. Jako totalny laik w temacie zarabiania postawiłem prosty serwis i podpiąłem go pod program bankiera. Serwis nie jest zoptymalizowany. Pierwsza myśl to adwords i testy czy jest sens angażować w przyszłości środki w optymalizację/budowę nowego serwisu pod pozycjonowanie. Teraz czekam na rozliczenie pierwszego miesiąca w pp i okaże się, czy i jak dużo przepaliłem pieniędzy na adwords . Planując sobie jakieś skromne ruchy na przyszłość trafiłem na to forum. Poczytałem trochę i stało się jasne, że pozycjonowanie fraz finansowych
 7. Dzień dobry. Trafiłem na forum przypadkiem, przeczesując internet w poszukiwaniu przepisu na sukces w pozycjonowaniu. Przepisu nie znalazłem, ale znalazłem to forum,a to już dobry początek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy