Jump to content

kdpo

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do phpBB3 masz całą paczkę seo frendly (przyjazne linki i masa innych ustawień) nazywa się SEO Premod.
 2. Nikt nie miał takiego problemu?
 3. Ujmę to inaczej. Zamiast wyników z podstronami bloga typu Kontakt, Polityka prywatności, O mnie, itd. Cała pierwsza strona wyników wyszukiwania jest zapełniona kolejnymi podstronami porządkowymi zawierającymi wypisy (zajawki) z artykułów na blogu. Dopiero dalej w wynikach są normalne strony. Wyniki: Blog osoby x - Blog o czymś mojastrona.pl/ Opis strony. Blog osoby x - Blog o czymś mojastrona.pl/page/2/ Ten sam opis strony co wyżej. Blog osoby x - Blog o czymś mojastrona.pl/page/5/ Ten sam opis strony co wyżej. Blog osob
 4. Cześć, mój problem z WP dotyczy kolejnych podstron porządkowych wyświetlanych w wynikach wyszukiwania. Przykładowo wpisując site:strona.pl dostaję wyniki: strona.pl strona.pl/page/2/ strona.pl/page/3/ strona.pl/page/4/ strona.pl/page/5/ strona.pl/page/6/ strona.pl/page/7/ strona.pl/page/8/ Jak się tego pozbyć z wyników?
 5. Dokładnie takie skur...stwo mam na myśli. Nie miałem informacji że cena wzrośnie. Postawili ludzi przed faktem dokonanym przysyłając faktury. Czyli kłamali do tego. Ja żadnego rabatu nie dostałem. Są równi i równiejsi?
 6. Zwykłe naciągactwo i pazerność. W ubiegłym roku odnowienie domeny .pl 54.12zł brutto, obecnie dostałem e-mail: Kwota do zapłaty: 84.87 zł brutto. Wzrost ceny o 56%. Mam kilka domen w hekko które przeniosę do ovh albo seohost, niech sobie frajerów szukają gdzie indziej.
 7. kdpo

  Witam

  Witam wszystkich serdecznie. Trafiłem tutaj dzięki wujkowi Google.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy