Jump to content

spametyczny

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Mortarity @SzlafRock - Żeby nie było dalej zbędnych wpisów, oto co napisałem wcześniej: "Zastanawiam się nad sensem tworzenia zaplecza na płatnych hostingach i domenach. Najtańszy hosting i najtańsza domena to w sumie około 100 zł a za taką cenę można mieć linka w artykule sponsorowanym, bez mozolnego dodawania wpisów do zaplecza i linkowania go." Gdzie tam wyżej jest napisane, że na pozycjonowanie zamierzam tylko sto złotych przeznaczyć a nie krotność tej kwoty???
 2. Po roku za odnowienie trzeba będzie już nie kilka a kilkadziesiąt złotych zapłacić. A co do podlinkowania, to jednak przemawia to na korzyść zaplecza, bo podlinkować publicznymi miejscówkami można całkiem nieźle - moc będzie za jakiś czas o wiele większa niż w artykule sponsorowanym za 80-100 złotych. Może jednak mimo wszystko zaplecze, w dłuższej perspektywie.
 3. Albo pora czytać ze zrozumieniem. Jak się zastanawiam jak lepiej wydać te sto złotych a nie czy wydać.
 4. Przykład: chwilówki - miasto. Nazwa miasta to jedyna różnica pomiędzy tekstami i trzymają się wysoko.
 5. Mam tylko jedną stronę do linkowania. Pamiętajmy też, że te około 100 zł co roku trzeba płacić na odnowienie hostingu i domeny.
 6. Zastanawiam się nad sensem tworzenia zaplecza na płatnych hostingach i domenach. Najtańszy hosting i najtańsza domena to w sumie około 100 zł a za taką cenę można mieć linka w artykule sponsorowanym, bez mozolnego dodawania wpisów do zaplecza i linkowania go.
 7. Artykuły sponsorowane brzmią bardzo pozytywnie ale z drugiej strony nie chce byle czym zaśmiecać strony, bo część użytkowników się zrazi.
 8. Mam wszystko dopasowane. Liczba kombinacji rozmiarów reklam i ich umiejscowienia też jest ograniczona i już wszystkich próbowałem. Problem dotyczy też innych banerów a więc z programów partnerskich. Zasadniczo ten temat powinien mieć tytuł "Czy to już koniec banerów reklamowych na www?".
 9. Czyli konkretnie czego? Kiedyś tego problemu nie było a reklamy były w tych samych miejscach co obecnie.
 10. Na próbę wyrzuciłem Adsense i wstawiłem Adkontekst. Mam stronę o tematyce zupełnie niezwiązanej z wakacjami, turystyką, statkami, morzem. Strona jest bowiem o tematyce prawnej / paraprawnej - nie jestem prawnikiem ale niektóre problemy prawne praktycznie mam obcykane lepiej niż niejeden prawnik i piszę o nich przystępnie. Jak to możliwe, że na każdej podstronie mam ofertę rejsów statkiem po Bałtyku? Trwało to kilka godzin więc z powrotem Adsense wstawiłem.
 11. Ja napisałem, że współczesności do tego co było kilka lat temu to nawet nie porównuję. Mnie jednak spada cały czas i 5-10 klików dziennie na stronie mającej 2000 uu dziennie to chyba nie jest standard dzisiaj.
 12. Zgadza się i to jest dowiedzione ale Google zaprzecza temu twierdząc, że świetnie rozpoznaje który tekst jest oryginałem.
 13. Na dodatek na co drugiej podstronie mam powtarzające się reklamy - identyczne. Dawniej tego nie było.
 14. Chodzi o link dofollow w tzw. artykule sponsorowanym. Czy znane są przypadki banów na stronę która takie artykuły publikuje? Z powodu bardzo drastycznego spadku dochodów z reklam z rozpaczy rozważam oferowanie takich publikacji i dlatego pytam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy