matteo29

Forumowicze
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. matteo29

  Wybijanie się na konkurencji

  A co jeśli sklep (konkurencyjny) jest z USA? Ma to również zastosowanie? Zastanawia mnie, bo w między Polskim i drugim Polskim sklepem widziałem taką walkę. Jeden sklep wykorzystuje w tytule artykułu nazwę drugiego sklepu i pod nią się pozycjonuje. To jak to w końcu jest?
 2. matteo29

  Wybijanie się na konkurencji

  Nie mają znaku towarowego zastrzeżonego, przynajmniej w Europie. Tylko czy Google się o to nie przyczepi?
 3. Cześć mam pytanie. Powiedzmy, że mój sklep nazywa się (czysto teoretycznie) 'internetowerewolucje', a konkurencji 'technosklep' Konkurencja również ma sklep z tymi samymi przedmiotami, pozycje podobne, itd itd. I konkurencja nagle dodaje post na sklepie: 'Internetowerewolucje - kup wynalazki technologiczne na technosklep'. Albo 'Internetowerewolucje - sprawdź opinie na technosklep'. Jeśli ktoś zna sklep internetowerewolucje i będzie chciał na niego wrócić może też w google zobaczyć stronę technosklep. Moje pytanie brzmi: czy takie działanie jest dozwolone? Pod względem prawnym & polityki Google? Czy można wybijać się na frazy z nazwą konkurencji? Dzięki za odpowiedź!
 4. matteo29

  WooCommerce, kilka języków

  Wdzięczny jestem odys mistrzu!
 5. matteo29

  WooCommerce, kilka języków

  Dzięki wielkie odyn! Jak to rozwiązać? Przykładowo wersja francuska, zainstalować nowego WP na matteo29.com/fr, czy jakaś wtyczka pomoże mi to rozwiązać? Dodam, że zamierzam pozycjonować te strony pod kilka państw w ich językach. Opisy produktów, SEO już sobie sam ogarnę Głównie chodzi o to, żeby nic się nie zmieniło prócz interfejsu i waluty/sposobów płatności ewentualnie.
 6. Cześć, powiedzmy że mam sklep na Wordpressie z WooCommerce. Target - cały świat. Udało mi się sprawdzić, największy ruch jest oczywiście na angielskich frazach. I to będzie pierwszorzędną sprawą jeśli chodzi o pozycjonowanie. Jednak w innych krajach konkurencja jest znikoma, a ruch też spory. W krajach tych słowa kluczowe są w ich rodzimym języku. Powiedzcie mi, jak to mogłoby wyglądać... strona matteo29.com/product-name (cała strona po angielsku, opisy etc po angielsku, pozycjonowana pod angielskie frazy, domyślnie taka ma być w wyszukiwarce po wpisaniu angielskich fraz) matteo29.com/fr/nom-du-produit (cała strona, opisy etc po francusku - pozycjonowana pod francuskie frazy) matteo29.com/de/produktname (cała strona, opisy etc po niemiecku - pozycjonowana pod niemieckie frazy) Podsumowując: Mam stronę przykładowo matteo29.com i chce ją pozycjonować pod frazy w różnych językach. Domyślnie w google strona .com po angielsku. Na stronie np. odnośniki do innych wersji językowych. Ma to jakieś szanse? Nie wiem czy zrozumiale to opisałem - w razie czego proszę o info Dzięki za odpowiedzi!
 7. matteo29

  skrypt: kody sms

  Hej wszystkim, potrzebuję zrobić coś takiego: okno płatności SMS. Ktoś wysyła SMS, jeśli kod z listy .txt jest poprawny - wyskakuje powiadomienie/push/informacja, że kod jest poprawny i można przejść dalej, jeśli jest zły (tzn. nie ma takiego kodu na owej liście) to pisze że kod niepoprawny. Dosyć chyba proste, ale jestem kompletnie zielony Z góry dziękuję za pomoc!
 8. matteo29

  woocommerce - portfel sms

  Cześć, macie jakiś pomysł, jak dodać portfel(w tym SMS) do WooCommerce? Czyli, przykładowo: ktoś wysyła sms żeby doładować portfel/konto, za to dostaje określoną ilość pieniędzy do portfela i z tego portfela może robić zakupy. Jeśli będzie potrzeba to to zlecę, ale wierzę w Waszą pomoc Pozdrawiam!
 9. matteo29

  Google Dance & fałszywy ruch

  odswiezam jesli moge
 10. matteo29

  Google Dance & fałszywy ruch

  Jaki zakres IP ustawić, żeby była to tylko Polska?
 11. matteo29

  Google Dance & fałszywy ruch

  Pięknie dziękuje Odyn! jestem dłużnikiem
 12. matteo29

  Google Dance & fałszywy ruch

  A tak to może być wybacz za pytanie ale jestem kompletnie zielony - jak pozwolić na ruch tylko z Polski w WP?
 13. matteo29

  Google Dance & fałszywy ruch

  Dziękuje Odys. Jak widać kraje są oznaczone jako unknown - rozumiem, ze podejrzewasz ze to proxy z tych krajów? strona jest full pod Polskę i nie zależy mi na innym ruchu - zrobię tak jak mówisz.
 14. matteo29

  Google Dance & fałszywy ruch

  Cześć! Nie mam żadnych doklejonych podstron. Problem jest taki, że codziennie te IP są inne... wczoraj około 100 zablokowałem, dziś kolejne tysiące fałszywego ruchu... co robić?
 15. matteo29

  Google Dance & fałszywy ruch

  Dzięki Adam! Jak w WP zablokować niechciane IP? I najważniejsze pytanie... czy to może mieć wpływ na pozycję strony?