Jump to content

kio618

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Ogółem to troche nie sprecyzowałem pytania. Jeden kolega mówił o strasznych kosztach związanych z SEO i duzej konkurencji. Zapomniałem napisac , że celuje w pierwsze pozycje stron , na ktorych jest robione małe/wrecz zerowe SEO. Celuje w keywordy o wyszukiwaniu 100-300/miesiąc i niskiej konkrurencji - czy da sie takie cos zrobic majac domene+hosting , spoko on-page seo + kilkadziesiąt backlinków ??
  2. Dzieki za odpowiedzi - myślałem , że domena+hosting to jakies 80zł. 30 zł to faktycznie nie dużo a potrzeba mi 4-5 stron. Panowie jeszcze jedno pytanie - jak sprawdzic tak na pierwszy rzut oka czy ktoś włożył w strone dużo pracy i trudno/łatwo bedzie ja przeskoczyc ?? Dzieki za pomoc !!
  3. Siema , Jestem nowy w temacie SEO , nie dawno zacząłem czytac i uczyc sie co i jak. Mam szybkie pytanie - czy darmowe strony/blogi typu wix albo wordpress mozna spokojne wybic na pierwsza strone google jeśli chodzi o mało konkurencyjne keywordy ?? Czy obowiązkowy jest własna domena/hosting ?? Chciałem stworzyc kilka stron , popróbowac różnych rzeczy , ale mam bardzo niski budżet. Jak cos pokręciłem to przepraszam , to moje początki. Dzieki za pomoc !
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy