FLOWSEO

Forumowicze
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. strona może mieć hacka i wymagać czyszczenia serwera. Wirus może tworzyć w katalogu nowe adresy url i z nich linkować na zewnątrz, więc najlepiej byłoby zacząć od usunięcia złośliwych plików z serwera.
 2. Cześć wszystkim, zaobserwowałem dziwną rzecz w konsoli. Jednocześnie zaindeksowało mi się ponad 100 stron śmieci, których nie było w mapie strony i mają one atrybut Noindex. Urle mają taką strukturę strona.pl/kategoria/wpis/jakieś znaki lub nazwy grafik Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Jak mam je usunąć, skoro teoretycznie wykonałem prawidłowe czynności.
 3. FLOWSEO

  filtr na subdomenie

  Cześć, mam w konsoli info, że strona z powodu hacka ma założony filtr, ale nie na zweryfikowaną stronę, a subdomenę. Głównie się mówi o tym, że subdomena nie powinna zaszkodzić stronie, a jakie Wy macie doświadczenia? Jakie czynności byście rekomendowali w takim przypadku i co sądzicie o powyższym zdaniu na temat wpływie subdomeny na domenę? Pozdroo!
 4. @TseoCześć, zrobiłem to co napisałeś - pomogło w jednym przypadku, w drugim nie. Masz może pomysł co mogłoby tu jeszcze zadziałać?
 5. @Moriartydziękuję! Czy dodatkowo możesz dać choćby jeden przykład, w którym byłoby to niepoprawne? Tak, aby odwrócić nieco sposób myślenia.
 6. @Rockstarzakładamy, że to przekierowanie 301 musi być - czy wobec tego spokojnie mogę linkować na ten adres, który za pomocą 301 przekierowuję dalej?
 7. Dzień dobry, jak w tytule - czy jeśli internal kieruje do URl, który przekierowuje 301 na inny adres, to czy ma to negatywny wpływ na SEO i wymaga zmiany na URL z kodem 200 czy można to spokojnie zostawić? Z góry dziękuję za odp.
 8. Cześć, jak w tytule - wtyczka Yoast, wersja ang. wciaż w lorem ipsum, więc wrzuciłem "noindex", mimo to cały czas siedzi w sitemap i nie da się adresu usunąć - nie posiada nawet daty ostatniej modyfikacji. Ktoś pomoże?
 9. @jimmi Dzięki za odpowiedź - bardzo duży to H&M i Coca Cola? Takich nie mam. Ale duże, rozpoznawalne biznesy lokalne. Możesz mi rozwinąć swoją odpowiedź dlaczego miałoby sens dzielenie przy dużych, a przy mniejszych już nie?
 10. Dzień dobry, jak w tytule - co rekomendujecie i dlaczego: 1. Jedno BM i wiele stron Klientów - za i przeciw? 2. Zakładanie zawsze nowego konta dla każdego Klienta i przemieszczanie się między nimi - za, np. statystyki dla jednego klienta, a nie całego konta, brak problemów z oceną kosztów w dowolnym momencie. Przeciw, np. brak wygody i potrzeba przeklikiwania się między kontami Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!
 11. Cześć wszystkim, chciałbym prosić o pomoc - otóż dla serwisu w GSC pojawia się błąd w danych uporządkowanych. brak autora i entry title dla zakładki blog. Z tym, że ja tych danych nigdy nie umieszczałem w kodzie. Czy robi to samodzielnie YOAST? Druga kwestia - jak mogę te mikrodane uzupełnić? Tylko w kodzie ręcznie czy może są wtyczki, za pomocą których to zrobie. Trzecia kwestia - czemu błędy pojawiły się zaraz po zmianie wtyczki SEO na Yoast? Czwarta kwestia - jak częste są filtry na domeny przez błędy w mikrodata? Z góry dzięki za odpowiedź
 12. @jimmi ok, ale czy ich obecność w sitemap nie przeszkodzi w wyindeksowaniu podstron z tymi atrybutami?
 13. Moi drodzy, zauważyłem pewien problem - mimo noindex/nofollow dla wersji obcojęzycznej strony z powodu braku treści, w sitemap ciągle znajdują się niektóre linki - co może być problemem?
 14. FLOWSEO

  konwersje celów a url z #

  @Redjasperdzięki za cenną wskazówkę. A czy bez GTM'a jestem w stanie coś zrobić? Klient nie daje się przekonać do GTM i prosił o standardowe implementacje tagów...